POLKA adlı kullanıcının mesajları

Ayrıca şunu da öğrenmek istiyorum bir BT 65 kullanıcısı olarak..
    GLADİUS ile verilen regli ve regsiz tüpler BT 65 LERE ENTEGRE OLABİLİYOR MU?
    Eğer bu tüpler bt 65 serisi tüfeklere uyumluysa...
    Ben GLADİUSU alırım arkadaş...

Sıfır tüfeğimi kutudan çıkarttım ve ilk havasını bastım ve atışa gittim..
    Bu atışlardan önce bir şarjör attım ve kabaca da olsa sıfırlama yaptım ve tüfeği tanımaya çalıştım..
    Resimdeki atışlar ,ikinci şarjördeki 6 adet atış...

Mesafe net olarak 47 metre
    Tüfeğin modeli : BT 65 SB ELİT LW 5,5 mm 22 calibre..
    Mühimmat JSB Exact Jumbo 15,89 grain

Daha sonra tüfeğimi henüz 60 adet pellet attıktan sonra 100 barda kutusuna koydum.
    yaaklaşık 1 hafta sonra tüfeğimi elime aldığımda Tüpdeki havanın boşaldığını gördüm.
    Aylar sonra geçen cuma bizzat tüfeğimi hatsan fabrikasına götürdüm ve gerekli müdahale yapıldı..
    Şu an 200 bar hava ile takriben 4 gündür çantasında ..Herhangi bir hava kaçırma olayı tekrarlamadı.Umarım bir daha da tekrarlamaz..
    BT 65 çok çok özel bir tüfek..iyi ki almışım diyorum..
    ----------------------------------
    [Resim Engellendi: http://imageturko.com/?di=QLDB]

Sıfır tüfeğimi kutudan çıkarttım ve ilk havasını bastım ve atışa gittim..
    Bu atışlardan önce bir şarjör attım ve kabaca da olsa sıfırlama yaptım ve tüfeği tanımaya çalıştım..
    Resimdeki atışlar ,ikinci şarjördeki 6 adet atış...

Mesafe net olarak 47 metre
    Tüfeğin modeli : BT 65 SB ELİT LW 5,5 mm 22 calibre..
    Mühimmat JSB Exact Jumbo 15,89 grain

Daha sonra tüfeğimi henüz 60 adet pellet attıktan sonra 100 barda kutusuna koydum.
    yaaklaşık 1 hafta sonra tüfeğimi elime aldığımda Tüpdeki havanın boşaldığını gördüm.
    Aylar sonra geçen cuma bizzat tüfeğimi hatsan fabrikasına götürdüm ve gerekli müdahale yapıldı..
    Şu an 200 bar hava ile takriben 4 gündür çantasında ..Herhangi bir hava kaçırma olayı tekrarlamadı.Umarım bir daha da tekrarlamaz..
    BT 65 çok çok özel bir tüfek..iyi ki almışım diyorum..
    ----------------------------------
    [Resim Engellendi: http://imageturko.com/?di=QLDB]

İki gün evvel aldığım HATSAN BT65 SB ELİTE tüfeğimle ,bugün ilk 25 pelletimi hedefle buluşturdum...
    Daha önce 3 tane kadar yaylı havalı tüfeğim olmuştu..şu an hali hazırda da HATSAN MOD 125 VORTEX'İM var...
    Fakat ne yalan söyleyeyim..Ben şimdiye kadar hiç bir havalı tüfekten aldığım hazzı bt65 sb elitten aldığım kadar almadım..PCP kategorisi çok farklı imiş...
    Sonuç olarak 25 pelletten sonra bile şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki..
    HATSAN firmasıyla gurur duydum...

HATSAN BT65SB (LW) ELİTE ....ÜZERİNE ŞU SAFHADA BAŞKA TÜFEK TANIMAM...
    HATSAN firmasına çok teşekkürler....