oturan adlı kullanıcının mesajları

Teşekkürler.

http://www.pyramydair.com/s/m/Gamo_Compact/61 bahsettiğim ürün bu, bazı sitelerde discontunied olarak geçsede üretiminin durduğunu teyid eder bir bilgi bulamadım internette, Gamonun ithalatçısı Adana imiş,yarın arayıp konuşucam, stoktaki malzemeler yeni ürünler ise sipariş ederim,mecbur kalmadıkça internet üzerinden aksesuar haricinde malzeme almayan biri olarak istanbulda yada izmirden alabileceğim güvenilir gamo ürünleri satan bir yer varsa oralarada bakabilirim ama henüz biryer bulamadım.

ben anakaradan av bayisinden aldım başka yoktu. evet çok kolay bulunan bir tabanca olmadığı aşikar ama emin olun bulabilirseniz çok seversiniz onu ben zoraki yerine bunu seçtim ki fiyatı 550 TL zor bir karar oldu benim için :)

Maalesef ne yeni durumda Hw-40 nede Hw-75 var yeni ürün ithal edilmiyor, Gamonun bir modeli var ama ürünün yenimi yoksa stokta uzun süredir gezinen ürünlerdenmi oldugunu bilemiyorum,şu aşamada bekliyeceğiz gibi görünüyor.

Evet gamo compact bahsettiğiniz ben 15 gün önce aldım atışlarının güzel olduğunu düşünüyorum.

Havalı değil ama çooook yakışıklı bir konsept
    :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Sitesinde sadece Amerikada satılır diyor ve yanlış bakmadıysam fiyatı $100. Çift namlu ve aksesuarlar küçük bir çantaya sığar bence. Bunun benzeri bir yaylı ülkemizde üretilse alıcısı çok olur diye düşünüyorum.

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

SPORTSCRAFT düşük profilli ayak diye birşey var mıdır?
    SPORTSCRAFT marka mıdır yoksa başka bir anlamı var mıdır?

Gamo compact için pelletleri araştırdığımda

Gamo Match .177 Cal, 7.56 Grains, Wadcutter

Crosman Premier Super Match .177 Cal, 7.9 Grains, Wadcutter

H&N Finale Match Pistol .177 Cal, 7.56 Grains, Wadcutter

yukarıdaki pelletler öne çıkıyor gibi ama alıp denemeden bilmek mümkün değil
    üçünü de en kısa sürede deneyeceğim

Beyefendiler benim emektar pr 45 tabancam tabii yıllarca kullanınca üzerinde değişiklikler yapılıyor :). gövdenin üst kısmına 20 mm lik bir picatinny ray yerleştirdim ara sıra hafif optikler ve red dot takarak atış çalışmaları yapıyorum. Arpacıktaki gördüğünüz ise av tüfekleri için olan bir hıvız nişan çubuğu. Bu şekilde yerleştirmemin iki sebebi var. Hızlı reflex atışları çalıştığımda silahı gezlemeden atış durumuna geçildiğinde arpacığın ön plana çıkması. Nişan atışı için göz gez arpacık yaptığımda ise silahın kendi arpacığı arkasında kararması. Bildiğiniz gibi nişan silahlarında özellikle mat arpacık ve gezler kullanılır. bu sebepten tasarımını bu şekilde yaptım.

Sayın Emorrr tasarımınız başarılı ve çok mantıklı tebrik ederim. Gamo Compact için picatinny ray araştırması yapmaya başladım birşeyler öğrenmeye çalışıyorum ama pek mesafe alamadım. Sizin ve konu ile ilgili teknik bilgisi olan arkadaşların Picatinny ray ve hıvız nişan çubugu için desteklerini beklerim.

aseyhan bey bilgiler için teşekkür ederim. Öncelikle haftasonu gamoyu at44üzerinde biraz denemem gerek galiba. Çeşitli mesafelrde ki grupmanlarına bakayım sonuçları buradan paylaşırım. ilginiz be bilgi için tekrar teşekkür ederim.

Merhabalar geçen hafta edindiğim AT44-10 TACT üzerinde gelen malum optima doğal olarak işe yaramıyor. 240 TL ye 1 tane Nikula 6-24x40 buldum yarın almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar varsa tavsiye ederler mi acaba? Bir opsiyonum daha var aslında 36 cal. av tüfeğimin üzerinde Gamo 3-9x50 RGB var onu da AT44 de kullanabilirim. Konuya yakın arkadaşlar bilgilerinize ihtiyacım var Nikula alayım mı yoksa Gamo yumu kullanayım, kullanacağım ayaklarda özel bakmam gereken birşey var mı? Eğer Gamo yu kullanırsam 36. cal. için 200-300 TL arası red dot alma ihtiyacım olacak. İlgileriniz için teşekkürler.