Ycilyas adlı kullanıcının mesajları

Tüpün içindeki hava genleşmedikçe (yani atış yapmadıkça) tüpün sıcaklığı ortam sıcaklığı ile dengeleniyor, bu durumda tabanca içinde tüp bırakmanın herhangi bir sakıncası yok (teoride)

Pratikte ise şöyle bir olay geldi başıma. Arkadaş ile aynı anda co2 tabanca aldık ben kullandıktan sonra tüp bitmese dahi tüpü söküyordum , arkadaşım ise hiç tüpü sökmeden bırakıyordu haftalarca tüp içinde duruyordu.
    Benim tabanca 2 ay içinde hava kaçırmaya başladı ve servise göndermek zorunda kaldım , arkadaşımın tabanca ise hala sağlam bir seneyi geçti

Enteresanmis :) bende mi denesem diye düşünmedim değil...

Merhaba arkadaşlar bu hobiye yeni başladım ve ilk siparişimi aksu av'dan yaptım ve siparişim 1 gün içerisinde sorunsuz bir şekilde elime ulaştı...

Tereddüt etmeden alışverişinizi yapabilirsiniz..!

İYİ GÜNLER

Bende bunu araştırıyordum sonunda aradığım bilgilere ulaşabildim konu eski bir konuymuş sanırım değişen çok fazla birşey olmayacaktır...

bilmediğin zaman en basit birşey olsa da bilmiyorsundur

yorum yapan arkadaşlara bende teşekkür ediyorum rastgele...

Bu hobiye henüz yeni başladım fakat üzüldüğüm bir nokta var ki neden daha önce bilgi sahibi olamamış olmam ayrıca sizlerin de bizlere karşı olan tutumunuz beni çok mutlu etti ve isteğim bir katta arttı diyebilirim.

Herşey için teşekkür ediyorum... :)

Merhaba hocam turnuva sadece tüfekle mi oluyor yoksa tabancayla da katılabiliyor muyuz..?

Örnek olarak walther cp88 ile bu turnuvalara katılabiliyor muyuz..?

Affınıza sığınarak yazıyorum çok fazla bilgim olmadığı için,bu turnuvayı katılımcı olarak kaçırdım sanırım ama nasip olursa bir daha ki turnuvalarda aranızda olmayı çok isterim...

Şimdiden eğlenceniz bol olsun kazasız belasız güzel bir gün diliyorum...

s.a Bu tabanca için iyi yorumlar okudum hep İstanbul da satmak isteyen varmı yada yeni başlayan için önerir misiniz birde 8 pellet ki olanlar var onlar daha mi iyi konuyla alakalı bilgilendiren iz memnun olurum...