Mert aktas adlı kullanıcının mesajları

tesekkurler tek parca ayaklik evet silahi bugun denedim harika atislar yaptim ilk olarak ben durbunsuz daha iyi nisan alirim 30 metreden durbunsuz 1 tl grupman yaptim.durbunu henuz sifirlayamadim ama durbunlede eminim super olacak

selam herkese bugun gamo shadow dx model tufek aldim yaninda dampa ayak ve durbun hediye geldi 4.5 mm aldm super rahat bi tufek sifirlama yaptim tepme sarsilma yok isabet super suan 20 metreden 1tl grupman yapiyorum gittigim yerde 125 vortexi inceledim inanin yeni basliyorsaniz tasimasi bile zor olur ne kadar guclu olsanizda yoracagina inaniyorum .

dominator 200s i inceliyorum suanda .. ben 60 70 metreye durbunle nokta atisi yapacagim turden bi tufek ariyorum bu dedigim mesafeden bi sise patlatsin yeter bana simdilik vortex yoracak gibi gorukuyor cunku birde dampaya para vermek isime gelmiyor baslangic icin yorumlariniz icin tesekkurler... 60 70 mt mesafede sise patlatabilecegim durbunle dampasiz kullanabilecegim isabetli bir tufek onerirseniz cok memnun olurm saygilar...

yorumunuz icin tesekkur ederim.. yeni baslamiyorum 15 yasimdan beri havali tufek kullanirim. Ancak dogru duzgun bir marka tufegim olmadi o yuzden iyi bir tufek istiyorum.bu yuzden kararsiz kaldim bircok marka model var ancak kullanip deneyen deneyimi olan abilerimden tavsiye almak daha iyi olur diye dusundum.

Tanisalim kisminida hemen halledecegim..

selamin aleykum oncelikle ben forumda yeniyim aslinda boyle bi konu acilmis onlari okudum ama tarih olarak eski oldugu icin yeniden sormakda fayda var diye dusundum.

Konuma gelince arkadaslar 600 tl butcem var 5.5 mm olarak bir tufek almak istiyorum ancak kafam cok karisik 100 metreye etkili atis yapabilecegim bisey olmasini istiyorum.herkes hatsan mod 125 sniper vortex oneriyor acaba baska onereceginiz bir tufek varmidir yada neden vortex simdiden tesekkur ederim ... g;$i

selamin aleykum oncelikle arkadaslar..
    Bende bu tufege talibim ancak bazi arkadaslarin olumsuz yorumlari kafami kurcaliyor durbunun dampasiz kullanilmamasi vs gibi acaba bana 600 tl butce ile onerebileceginiz isabetli desteksiz kullanabilecegim 5.5 mm tufek oneriniz varmi yada neden mod 125 niper vortex ?? Simdiden tesekkurler