Quardiyan adlı kullanıcının mesajları

mrb arkadaşlar bıldırcın avı sezonu acıldı herkeze hayırlı olsun bohçacılara ğöz açtırmayın kontrollü avlanın prosüdürlere uyun... hayırlı avlar rastgele... ben izmirde yaşıyorum şuan konya/akşehirdeyim kısmetse pazar ğünü ava ğidicez dayımlarla:D

ARKADASLAR UZUN BİR ARADAN SONRA DÖNDÜM KONYAYA ĞİTTİMDE:d SİZLERİN SORMUŞ OLDUGU PARÇALARIN FİYATLARINI ALDIM... EGER ALMAK İSTERSENİZ LÜTFEN ARANIZDA ANLAŞIN TOPLU SİPARİŞ VERİN!!!! BUNLAR ADET FİYATLARI DİKKAT EDİN DİREK FABRİKADAN ALIYORUM...
    İZMİR/KEMALPAŞA/HATSAN...

YAY-----20.00

O-RİNG--- 2.50

GÜMÜŞ TETİK---- 20.00

ARKADASLAR UZUN BİR ARADAN SONRA DÖNDÜM KONYAYA ĞİTTİMDE:d SİZLERİN SORMUŞ OLDUGU PARÇALARIN FİYATLARINI ALDIM... EGER ALMAK İSTERSENİZ LÜTFEN ARANIZDA ANLAŞIN TOPLU SİPARİŞ VERİN!!!! BUNLAR ADET FİYATLARI DİKKAT EDİN DİREK FABRİKADAN ALIYORUM...
    İZMİR/KEMALPAŞA/HATSAN...

YAY-----20.00

O-RİNG--- 2.50

GÜMÜŞ TETİK---- 20.00

Eğer imkanınız varsa bence Maccari üzrine durun derim , hepiniz tek seferde spariş verirseniz daha ucuza gelir. Deformasyon süresinide hesaba katın , Orjinal alıp Maccarin le aynı hesaba gelmeside sözkonusu. ;tese;kkur

arkadaslar arkadasa katlıyorum dogru söylüyor... talepleri toplayalım hepsini bir alalım ucuza gelir en azndan:D

patriotun keçesi ve yayı varmıymış kardeş?kaç para dediler keçe ve yay için?

patriotu sordum zaten adamlar siparişe ğöre fabrikadan getirtiyomuş o yüzden fiyatı yarın vericek bende buraya yazarım fakat.. diger arkadaslar varsa hanği modelin neyini istiyolar yazsınlar ben sorucam misal patriot keçe fiyatı... saygılar :thumbup:

mrb arkadaslar buğün saat 3 ğibi izmir merkeze ğittim güngör dükkanı taşımış mersinliye bu arada ordaki esnaflara sordum adamlar diyoki güngör ticaret hatsanın sahibinin yigeniymiş bu arada hatsanı arayan arkadaşlar olduysa direk buna yönlendirilimişlerdir. o yüzden hatsan direk bu adam yönlendiriyo buda cok pahalı satıyo parcaları. bu arada izmirli olanlar varsa bilirler güngör bahane en iyi silah parçaları hisarönünde satılıyo ve cok daha ucuzada bulabiliriz...benim hisarönünde tanıdıgım 2 tane sırf hatsan ürünleri satan dükkan vardı adamlara söyledim. en ucuz hanğisi fiyat verirse onunla anlaşıcam... yarın haber vericekler... ama illa güngör derseniz yine giderim yanına

arkadaşlar siteye yeni üye olan Quardiyan nickli arkadaş dan bu konuda yardım talebinde bulun dum.malum güngör av telefon da pek önemsemiyor olayı.karşılık lı konuşmada fayda olacağı kanatin deyim.gelişmeleri bu arkadaşımız bildirecek bize,hepimiz için hayırlı sonuç çıkar umarım

estafurullah inşallah yardımcı olabilirim sizlere , güngör ticaretin oralara haftada 3 kez ğidiyorum inşallah sizede yardımcı olurum :D bu siteye üye olmamı saglayan arkadas ( nesetkar )