dark adlı kullanıcının mesajları

Daha önce regülatörlü videosunu paylaştığım ve 25 metreden 18 gr Jsb ile neredeyse tek delik yapan bt65 imden regülatörü söküp gücü sonuna kadar açtım. 25 gr monster ile 25 metrede saçmalar 3 cm ye dağılıyor. 21 gr hn baracuda daha iyi grupman yaptı. 300 metreye rahatlıkla atış yapabiliyorum fakat isabet çok zayıfladı

Mayısta amerikaya gidiyorum. B&H photodan otele kargo yaptırabilirim. Ama gene de 1000 doların üzerinde. İki sorun var. Biri bunlar ateşli için üretilmiş olduklarından mıdır nedir Hawke'deki gibi mildot reticle modelini bulamadım. İkincisi binocularda sorun olmuyor ama tüfek dürbünü getirmek yasak diye biliyorum. Zaten bavula koyup bagaja veremem. Hem çalınma hem kırılma ihtimali var. Mecbur el bagajında getirmem gerekiyor. Uçağa tüfek dürbünü ile alırlar mı bilmiyorum ama hiç sanmıyorum.

Bavulda getirdim fakat el bagajında ne olur bilmiyorum. Amerika'dan getirecekseniz Nikon monarc serisine de bir bakın derim. Mildotlu bir iki modeli de var yanılmıyorsam.

Abi bu bt 65 i orjinal gücünde regüle etmek mümkünmü şuan güç olarak düz at44 olmuş anladığım kadarıyla bu sizin isteğiniz üzere stabilite ve atış sayısında optimum dengeyi sağlamak için yapılmış yanılıyormuyum ? Yoksa hem güç hen stabilite regülatörle olmuyor mu ?

Ben de daha hızlı atmasını istemiştim fakat olmadı . 900 üzerine çıktığında atış sayısı çok düşmüş. 21 gr H&N baracuda ile şuanda 100 metrelerde çok isabetli.

Namlu içindeki oringe yükleme esnasında pellet sürtündüğü için çabuk aşıniyor. HPI nickli arkadaştan öğrendiğim bir yöntemle tüp takili ve bolt kapalıyken namlu ucundan üfleyerek kaçak olup olmadığını kontrol ediyorum. Genelde 350-400 yükleme sonrası kaçak başlıyor. Namluyu sokmeden degistirmek oldukça güç. Namlu üzerindeki oringler sabit olduklarından aslında çok fazla kaçak yapmıyorlar fakat söküp takma esnasında hava transfer portu ve setuskur deliklerinin üzerinden geçerken siyrilabiliyorlar.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

regülatörün amacı bu zaten. tüpün genelindeki basınç regülatör un ayarlı olduğu basınca dusene kadar valfi hemen arkasındaki odacikta basıncı sabit tutar. Bu sayede belirli bir atış stabilitesi yakalanır.

Ilk atışta bolt açık kalmış. 160 bardan110 bara 20 atış testi. Pellet jsb18gr. Namlu ceketi ve moderatör de şahane olmuş. Grupman testi çok yakında. ..

Jsb 18gr pellet ile Regülatörlü Hatsan Bt65 Crono:

Harici İçerik youtu.be
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hızlı doldurma sistemi sayesinde zamanının ateşlilerine sağladığı üstünlük nedeniyle Yaklaşık 30 yıl boyunca Avusturya Ordu'sunda kullanılmış. O dönemde için tüfeğin sahip olduğu 125 yardalık menzil de oldukça makul... O dönemde Silikon yok , kauçuk yok. Sen nasıl bir dehayla bu ürünü hayal ettin, Nasıl bir mühendislikle hayata geçirdin.. İnanılır gibi değil.

Harici İçerik m.youtube.com