dark adlı kullanıcının mesajları

6,35mm de 365ms çok iddialı. Bu tüfeğin yüksek ihtimalle bt65 temelleri üzerinde yükseleceğini düşünecek olursak verimli atış sayısı bence asıl soru

6,35mm de 365ms çok iddialı. Bu tüfeğin yüksek ihtimalle bt65 temelleri üzerinde yükseleceğini düşünecek olursak verimli atış sayısı bence asıl soru

Aslında konunun buraya geleceğini tahmin edip baştan örneklemiştim. Fluence parası verip Mercedes c konforu beklemek talihsizlik olur... Yerli sanayi daha yüksek malzeme kalitesiyle ve daha yüksek işçilikle daha hassas çalışan ürünler üretse ve haklı olarak bunu maliyete yansıtsa bu sefer de o paraya verdikten sonra yerli silah mı alınır deniyor. Bt 65 e karar vermeden önce yerli yabancı bir çok forumda kullanıcı yorumlarını okudum. Yabancılardan da kurma kolundan şikayet edenler olduğu doğru fakat yorumların büyük bölümü ürünün fiyat performans oranının çok yüksek olduğu yönünde... Kaldı ki yurtdışı fiyatı bizim ödediğimiz rakamın oldukça üstünde.

Bana gelince , daha iyi bir havalı almayı düşünmüyorum. çünkü önümüzdeki sezon başında MKE nin elinde istediğim silahlardan biri olması durumunda 30.06 almayı planlıyorum. Bt65 i bu süre zarfında 200m civarı atışlardaki aşinalığımı ve en önemlisi dürbün hakimiyetimi
    artırmak için aldım

10 gün kadar önce aldığım bt65 Elite sb lw tüfeği haftasonu deneme fırsatım oldu. 200 bardan 100 bara 20-25 atışta düşüyor. 200 bardan başladığınızda ilk 5 atışın gücü birbirine çok yakın ve 30mt civarı atışlarımda grupmanı beni oldukça memnun etti. Güç düşmeye başlayınca grupmanı da bozuluyor , çok hava harcadığından aynı şarjörün ilk atışıyla son atışı arasında bir hayli fark oluyor. Bu da grupmanının iyi olmadığı algısı uyandırıyor olabilir. Side bold un kullanımını oldukça rahat buldum. geri çekme çok kolay, pelleti namluya sürerken biraz kemikli ama bu kadar ağır bir tüfeği tercih etmiş biri için bunun sorun olmayacağını düşünüyorum. Renault fluence parası verip Mercedes c performansı beklemek doğru olmaz. Bt65 bence fiyat/performans oranı oldukça başarılı bir ürün olmuş. Kısıtlı pcp tecrübeme göre benim görüşlerim bu şekilde