HnS adlı kullanıcının mesajları

Sanırım bu konuda çok fazla fikir sahibi bulunmuyor .Ola ki ileride birinin de başına gelir ise çözüm olması amacıyla yazıyorum.Tüfeği kral firması ile yaptığım görüşme sonucunda fabrikaya göndermem halinde sorunu çözeceklerini söylemeleri üzerine gönderdim ve üst pikatini rayları İngiltereye gönderilen tüfeklerde kullanılan raylar ile değiştirerek sorunu giderdiklerini söylediler .resimler sorun çözüldükten sonraki tüfek ve dürbünün durumudur..Buradan ilgi alaka ve çözüm odaklı tutumlarından dolayı Kral arms ' a teşekkür ederim. airgunturk.com/gallery/image/6817/airgunturk.com/gallery/image/6816/

Merhaba ,

Sadece görsel sebeplerden dolayı bu hafta Kral jumbo dazzle satın aldım dürbün olarak tercihim discovery 5-30x50 ffp oldu.Ekli resimlerden de anlaşılacağı üzere dürbün ile gelen ayakların vida aralıkları tüfek üzerindeki pikatini vida yuvaları ile uyum sağlamadı .Problemin tüfek den mi yoksa dürbün ile verilen ayak dan mı kaynaklandığı ,çözümün ne olması gerektiği ile ilgili değerli yorumlarınızı rica ediyorum.

airgunturk.com/gallery/image/6749/airgunturk.com/gallery/image/6750/airgunturk.com/gallery/image/6751/airgunturk.com/gallery/image/6752/i

Konuyu merak ile takip ediyorum beğenerek araştırdığım bir ürün.Umarım tecrube edenler deneyimlerini paylaşırlar.

Yanlış hatırlamıyorsam seri üretime geçildi diye bir yerde okumuştum ama daha sonra bir haber görmedim.

Cevap veren herkese teşekkürler.Huğlu effecto yu sadece 1 sitede buldum stoklarında varmış görerek alma şansım olmadığı için şu an için beklemedeyim.Seçim işi gerçekten zor bugün galatian II yi gördüm görüntü itibarıyla hoşuma gitti ,bu konuda siz üstadlar ne düşünür ? yardımcı olur iseniz mutlu olacağım .Şimdiden teşekkürler

Hobi de yeniyim yerli pcb alma taraftarıyım ve huğlu Effecto ile Kral Puncher Pro arasında kaldım.Hangisini neden nasıllarıyla seçmem gerektiği hususunda değerli üstadların görüşünü rica ediyorum.

saygılarımla.

Serkan.