Vurkacoglu adlı kullanıcının mesajları

kral np01 ı bayıden aldınız baktınız tam guc 24 atış yapıyor kral idrıs ustayı arayıp sılahı kargoluyorsunuz revıze olup 2 gunde gelıyor,,krala gözu kapalı guvenın musterı memnunıyetı ıcın adeta yırtınıyorlar zerre endıse etmeyın

Sortıe tüm Auto sılahlarda arada sırada olan takılma sorunu bu sılahta kucuk tup hacmı dolayısıyla fazlaca olabılıyor,,Auto guc ıster extra guc harcar buda yuksek tup hacmı ıster,65 cc tup ıle bu yuku kaldırmak zordur,küçük tup hacmı bırde otomatıkse hızla harcanan hava ve hızla düşen bar basınç ile süratle isabet bozulur,,Np01 ise 2 avantaja sahıp ıstıkrar ısabet ıcın,hem auto degıl hem tup hacmı buyuk....Sortıe ısabet guc ıstıkrar bakımından np01 ile kıyaslanamaz

Bu arada 105 cc np yı pompa ile 100 bardan 200 bara doldurmam kral pompa ile sadece 1.5 dakka

peki hocam 24 atış ta şuan sizin np 01 niz 5.5 ise kaç barda oluyor ve varsa ölçüm cihazınız 30-40 atışı kaç fps de atıyor kusura bakamyın sizinde kafanızı şişiriyorum onuda öğrenimde sonuçta kullanıp yorumluyorsunuz sizin bilginiz şuan benim için baya önemli saygılar....

Rica ederim veya ederiz gönlunuz ferah olsun yanlış marka yanlış ürün bu forumda tavsiye edılmıyor genelde,çok tecrubelı kışıler tanıdım bu forumda çok faydalarını gördüm,seviyeli kaliteli bir forum,burası iyiki var,sizede faydamız olmuşkı ne mutlu bize...Size faydalı olan begendıgınız cevaplara beğen linkini tıklayabilirseniz :)

hocam kusurama bakmayın da bişey danışacağım şimdi ben 2 silah arasında kaldım np01 ve sortie siz demişsinizki yeni np01 ler revize edildi nasıl anlıcaz bunu yanş ben şimdi aksu avdan alsam bugün revize olanımı gelecek acaba yada fuar günnü beklim napim bilemedimki ha amacım böle uzun mesafeler deyil zaten seçimlerime bakarsanız anlaşılıyor küçğk hacimli bir pcp zaten zorakim var kaya gibi birde pcp olsun yanında saygılar...

ya şu pompa işini bende merak ediyorum gerçi hiç girmedim ama pompa işine kolaya kaçtım hep fazla atış yapmıyorum o yuzden pompa alim diyorum çevremde birini bulsam denicem denemedende almak istemiyorum bol 1,72 kilo 70 olurmu acaba :D