black08 adlı kullanıcının mesajları

Bende de ahşap kundaklı bir tane var,çok severek kullanıyorum,

Ahşap Kundak kesin gamo,çünkü en beğenmediğim yeri kaba olması,

ama kundak hariç herşeyi (şarjörler bile )bsa üretim,plastik kundak da tahmimim gamo üretim,

Hatta aynı mekanikte (bolt kol tasarım gibi) ufak tefek detay farkları olan bsa’da 1/1 aynı model var,

“bsa buccaneer se“

Kesinlikle aztec öneririm. tüfeğiniz stabilse bu dürbünle iyi iş çıkarabilirsiniz.

Gamo cayote bence çok başarılı bir pcp,

Sehpa üstünde yaptığım denemelerde 12-13mt mesafeden 9mm grupman (ctc 4,5mm) yaptı,

Aslında gamo cayote dövme namlularıyla ünlü İngiliz bsa üretim (cayote de ingiliz üretim) bir tüfek,

bsa sayfada kundak tasarımı farklı 1/1 aynısı var

dürbünü tek kırma için alıyorsan sakın deneme süspansiyonlu ayakta kullansan darbe gücü mercekleri çatlatır yüksek bütçede dürbünde tek kırma için değmez ama elinizde 2-3bin tllik bir havalı tüfek varsa sightmark modellerine bakın hem uygun hemde yüksek mercekli dürbünler var

Tavsiyeniz için teşekkür ederim,gamo cayote pcp bir tüfek,

Teşekkür ederim Cemal bey,

Hawke 2-7x32’nin iki versiyonu var,bende ki versiyon da malesef parallax yok,

Eğer yurtdışından yolcu yanında gelmesi sorun olmazsa birini alma niyetim var,

gamo cayote 5,5mm ile kullanacağım,

sizce hangisi tercih sebebi olur,viper pro biraz daha ağır basıyor ama diğeri de fiyat avantajlı

Merhaba,

Mevcut kullandığım optikte parallax ayarı olmadığı ve (hawke 2-7x32) biraz daha iyi bir büyütme oranına sahip bir optik almak istiyorum,

Epeydir bakıyorum ikinci el ilanlarında denk gelmedi,biraz araştırma yapınca yurtdışında ağırlıklı olarak kullanılan birbirine yakın büyütme özellikli iki farklı (bizde kullanan yok diye tahmin ediyorum) model var,

Nasıl bilirsiniz ?

https://www.airgunsofarizona.c…-viper-pro-5-30x50-scope/

https://www.airgunsofarizona.c…-emerald-5.5-25x50-scope/