Yusufii adlı kullanıcının mesajları

25 grein jsb 870 FSB 200 bar 100 bar arası 70 .75 reguleli atış atışı yapan mehmet42 en isabetli FSB aralığı 870 FSB olduğunu söyledi 50 m 9 atış tek delik yapıp bırakıyorlar ben güç istesem güçlü olacaktı ben isabet istediğim için böyle olsun dedim

nerde kime yaptırıyorsun kaça maaall oldu bilgi verirsen benim bt65 ede yaptırayım

yusufii hocam izmirdenim.ALLAH razı olsun düsüncen samimi cok tskler.dedigim gibi sizi zetax ve hpı basinizi baya bir agrıtıcam,şu bt65 olayı ile ilgili olarak.

bende yeniyim ama elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

henüz havalı tüfegim yok arastirma asamasindayim.araba olmadıgından scuba olayı bana uygun gelmiyor.o yüzden bu pompa konusuna biraz takığım.zetax yusufi ve sizi ilerleyen dönemlerde biraz rahatsız edecegim .

Karaisalı civarındaysan yada yolun düşerse sana hem yaylı hemde pcp yle atış yaptıran bilirim ki bi fikir sahibi olursun

1000₺ olan fx pompa ile 350₺ olan hatsan pompa arasında temel iki fark var. Birincisi fx pompa tasarımı gereği 300 bar basabiliyor. ikincisi daha kolay pompalama işlemi yapılıyor. Ancak daha fazla pompada aynı basınca ulaştırıyor.

fazla uğraşmaya gerek yok ozaman optima da kolaydı bana göre

henüz havalı tüfegim yok arastirma asamasindayim.araba olmadıgından scuba olayı bana uygun gelmiyor.o yüzden bu pompa konusuna biraz takığım.zetax yusufi ve sizi ilerleyen dönemlerde biraz rahatsız edecem

baş tacı

Hatsan pompa almıştım bi kaçkere dolum yaptım zor değil hatta kolay bile şimdi pompa yok tüp aldım
    tekrar pompa alacağım ama merak ettiğim 250 liralık optima yla 350 liralık hatsan aynısı mı üretici aynı sadece isim farkımı var yada 1000 liralık pompayla 350 liralık pampa aynısı mı kullanım farklılığı varmı

Aslında kaç atış yapıyor saymadım dediğiniz gibi pompa öyle abartılacak kadar zor değil
    Evet 6.35 var ince memet 44 grain solidden başka saçma atamadım henüz daha mesafe atışında sadece 1 şarjör 150 metre şişeye attım isabet şahane yakın zamanda mesafeli atış yapmaya fırsatım olmadı işyerinde bolca Soğutucu gaz tüpüne ve saca atıyorum ama 10 metrede 2 haftada 4 kutu bittirdim 10 metre için isabet konusunda ne söylenen bilir oda tartışılır ama ama tek delik
    uzak mesafe atış gidebilirsem video ve foto eklerim

Piyasada 250 lirayada pompa var 1000 liraya artıları nedir eskileri nedir
    Ben bt 65 için optima pompa kullandım 100 bardan 200 bara 160 bardan sonra biraz zorluyordu ama bence öyle büyüterek bişey değil
    Sizlerin yorumları nedir
    Şu anda tüp var ama bir adette pompa almak istiyorum tavsiyeleriniz ne olur

bendeki 6.35 resimler ondan devamı yakında gelecek
    Arazide uzun mesafe daha deneyemedim ama onuda en kısa sürede deneyeceğim
    Bu arada hem pompa hem tüp kullanma şanım oldu pompa spor olarak acele etmiyorsa makul tüp büyük kolaylık
    Namlı ceketi hakkında bilgisi olan varmı nasıl yaparım

Önerilerde bulunan arkadaşlara teşekkür ederim bende namlulu hava giriş Portunu biraz genişlettim güç ayarını biraz açtım hava tüpü ve namlulu folyo kaplamıştım ama geri döktüm başka bir folyoyla tekrar kaplama yapacam ileride şu anda 2mm saçı delip geçiyor
    Namlu ceketi konusunda bilgim yok