Aks adlı kullanıcının mesajları

namluyu acığa tutup kuvvetlice yandan silahın gövdesine elinizle vurun ( bir iki vuruştan sonra tetik düşecektir. ) ancak namlu açığa baksın kimseye isabet ettirmeyeceğiniz bir yere
    Tetik sisteminizde ufak bir arıza var silah hatsansa ve quattro tetikse en öndeki vida nın yani tetik boşluğu ayarını sağlayan setiskur vidanın ayarı kaçmış olabilir. Onu üst tarafı tetik gövdesi ile aynı olacak şekle getirin büyük ihtimal düzelir.

Hocam kral armsin tüfeğiydi biraz önce aldığım yere götürdüm ugrastilar olmadi garantiye yollayacam pazartesi piston mu sıkıştı felan dediler tam anlamadim yardiminiz icin tessekurler

Havalı tüfeğim le atis yaparken namluyu kirdim mermiyi koydum tetige bastigimda atis yapmadi sonra tekrar kirdim namluyu bu sefer kolay oldu tekrar kapattim sıktım yine ayni olay oldu ne yapabilirim lutfen yardim edin.

Almayı düşünenler için faydalı bir video olmuş emeğinize sağlık, kendi tüfeğimi alır iken Türkçe hiçbir videoya ulaşamamıştım.

Bende bunun için bir video çekme ihtiyaci duydum :) gerçekten internette çok az video var konuyla ilgili. Tessekur ederim.

Merhaba arkadaşlar daha yeni aldığım havali tüfeğin gezi, mermi koymak icin silahi kırınca yayi cikti ve ayar kismida cikti kendim tekrar yapabilirmiyim yoksa aldığım yere gotureyimmi arkadaslar ? ?(

Selamun Aleykum, arkadaslar ve abilerim. Arkadaşlarımın kullanması ile hevesim arttı bende alicam bi kaç gün içinde bizim buradaki dükkanlara sordum kral magnum dedikleri var 150 tlydi ama çok saglam durmuyodu pek anlamam aslında bu işlerden birde stronger marka gösterdi 200 tl ağırlığı biraz fazla hangi markanın iyi olup olmadığını bilmiyorum sizinde ilk başlayanlar için 200 tlye kadar onerebilceginiz bir havali tüfek varsa yardımcı olursaniz sevinirim tessekurler