Maxel635 adlı kullanıcının mesajları

Sn. Maxel635, bu cihazlar bize şifa gibi ancak çin malı, el becerisi olmayanlar için tamir servis işleri -sanıyorum- yok .Ama yinede birileri servis yedek parça , sarf malzemeleri vs. yapıyorsa bunu satıcının belirtmesi satışları olumlu etkiler düşüncesindeyim

Aynen doğrudur artık satıcıların yada ithalatçı firmaların garanti ve servis hizmeti vermesi lazım. Ama bu ürünün çok fazla bozulacak bir tarafı yok dışarda sanayide kompresor tamircileri de tamir edebilir yedek parca sorunu olmadığı takdirde her türlü arıza durumunda tamiri mümkün bir kompresor. 3 litre lik sucuba tüpleri rahat dolduracağı kanaatindeyim. Bende alicam maddi durum lar düzelir düzelmez alicam ?

Bu kompresörün en dikkat edilmesi gereken nokta piston sıcaklığıdır piston sicakliginida soğutmanın en iyi yolu büyük su haznesi ve tazyikli su pompası. Diyer türlü 220v motor yansa bile bir bobinaj ustasına sardirip uzun süreler kullanılır.

bizde bekliyoruz kalite olarakta avrupa tüfeklere yakın. Namlusu 55 cm ordaki videoya bakılırsa grupman iyi hadi bakalım ata arms duy sesimizi ?

arkadaşlar ata arms silah sanayinin yaptığı yeni pcp tüfek hakkında bilgisi olan varmı ne zaman satışa çıkacak acaba.. görsel olarak çok hos bir tüfek 55 cm namlu 250 bar 500cc tüp bu videoda 35 metre grupman yapmış arkadaş 5 kuruşa toplamış kaliteli bir tüfeğe benziyor beklemedeyiz artık ?

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

https://www.halilav.com/urun/aria-pcp-kompresor

Merhaba arkadaşlar bugün gördüm kral arms çinden kompresor getirmiş scuba dolumu da yapabiliyormuş youtubede kral arms in ofisinde bi dolum videosuda çekmişler o dan 200 bara 425cc tüpü 2.5 dakka da dolduruyor gecekten güzel bir makine fiyatı da 2000tl hilal avda satışa sunulmuş. Sizlerin de dikkatini çekmek istedim iyi akşamlar.

merhaba arkadaşlar bu iki tüfeği almaya karar verdim pompa ile dolum yapacam. Bu iki tüfeği çok izle dim yorumları da okudum. Tek takıldığım yer güç bakımından aralarında hangisi güçlü birde bu güç farkı çokmu azmi ben bunu atışlarında hissedermiyi. Teşekkürler

Kral pouncher maxi 5.5 havalı tüfeğim için ali expresden dürbün aldim gümrüğe takıldı alamadım. Dün gittim gümrükte nekadar ugrassamda vermediler emniyet genel müdürlüğüne yazı yazıp izin çıkartmak gerekiyordu bende geri gönderdim. Hangi ürünü tavsiye edersiniz. 1300 tl ye kadar alabilirim

merhaba hoşgeldiniz. Yaylı silahlarda dampa ayak kullanmak zorundasınız kullandığınız dampa ayakta dürbün de kaliteli olmalı. Yoksa kesinlikle satışlarınızdan randıman alamazsınız. Dampa ayak olarak sport match dm 60 şart. Dürbün de 3 9 40 kaliteli bir dürbün yeterli olur

bende anlamış değilim gerçekten demekki amerikada daha fazla bir pazar var. Talep olduğu için mi acaba oraya ilk yolluyorlar bilmiyoruz. Aslında hatsana mail atıp sormak lazım

evet haklisiniz bunun la ilgili kral arms firması bir çalışma yapmış ama dahalık sonuçlarını göremedik. Inşallah yerli üreticilerimiz bunun üzerine yoğunlaşır. Gerçekten çok güzel bir teknoloji yani bukadar satabil gurupmani son nokta nerdeyse. Super ?

Yazdıklarımı tekrar okursan tam olarak ne d3digimi anlarsın. Ben aynı teknoloji ile aynı kalite de tüfek yaparlar dedim bizim silah sanayimiz. Ayrıca fiyatı da 3000 tl olur diye örnek verdim. Umarım anlasilmisimdir

fiyat olarakda 300 dolar turkiyede bu urun bu fiyatlara satılsa alınır zaten carbon bir scuba 2000 liridan aşağı değil. Umarım hatsan kral arms bu ürünleri toptan getirir. Arıza yapsa bile her türlü tamiri olur. Isim gereği basit bir düzenek.

arkadaşlar bu tüfek aynı kalitede turkiyede de yapılır fiyatı 3000 tl olur üreticiler de para kazanır hiç sorun olmaz satılır da. Önemli olan neden türk firmalarımız yapmıyor neden teknolojiye kapalı aslında önemli olan koni bu.

Benim video da koyduğum hatsan marka üzerinde hatsan logosu var. Sizin bahsettiğiniz cin menşei bir urun ama çok para istiyor bozkurt av. Artık hatsan kral arms bu tür ürünlere el atmalı bence yada çinden toptan getirip cüzi bir karla satmalı. Ali expresder var bu urun. Ayrıca amerikada çekilmiş bir video. Çok güzel bir kolaylık 250 bar 500cc 10 dk dolduruyormuş internetteki videolarda var pcp sorunu scuba sorunu çözülmüş olur. Fiyatı makul olsa herkes alır eminim