zagapo adlı kullanıcının mesajları

kimse ayranım eksi demez özellikle o ayranı elden cikartmak bistiyorsa ben o yorumları sizin için değil gerçekten bu yorumlara bakıp tüfeği satın almaya niyetli arkadaşlar için bir açıklama olsun diye yazdim bazı şeyleri malesef kullanmadan tam manasıyla bilmiyorsunuz gerek firmanin gerek diğer videolar da en büyük eksikleri üzerinde durulmayip bi övme senfoni yazılmış daha bir şey yazmak istemiyorum ben görevimi yaptım Nasrettin hoca damdan düşmüş doktor çağıralım demişler o demiş ki bana damdan düşen birisini çağırın benim derdimi en iyi o anlar demiş felan saygilar

Almaya niyeti olan arkadaslara Tamamen göz boyama gerçekten aldanmayın önceki yazdıklarıma bakın nArtıları ne eksileri ne çok ciddi düşünün çünkü eksileri handikapları bayağı fazla bu tüfek Türkiye de çok az kimse için uygun,

tam olmuş :D o kdar ağırlık hava doldurma çilesi çabuk bitmesi o kahir lafına tam denk geliyorşimdi güç isabet güzel de(o da 42 grain incememet ile)başka peletlwrde o yüksek hızlarda onu da yakalamiyorsun

zaten bunlar sır değil internete fps değerlerini vermişlerdi en azından bir kişiyi hata yapmaktan kurtardım ne guzel

evet kesinlikle benim gibi her türlü teklife açığım ha bide 120 atış dediysem ilk 40 45 atistan sonra güç düşmesi iyice barizlesiyor 120 atış 800 900 fps arası düşünebilirsin(hafif saçmalarda hn 19 grain gibi)42 grain ince mehmetlerde ne olur varın siz dusunun

çok fantezi yaptınız :) ikisini birlikte kullanıyor 250 bardan 100 barda 100 120 atışta bitiniyor tamamen mantıksız bir tüfek tek tüp olsa 500cc bir de regülatör 1200 fps değilde 1100bfps ye regülatörlu atış yapsa 120 değil rahat 60 70 atış yapacak ne güzel olacaktı bu şekilde kimseye tavsiye etmem

ben tüfeği bir arkadaştan almıştım dediğine göre hava kaçırma problemi olduğunu söyledi hava kubbesi traslamislar tam oturuyormuş en son ben de hava basmaya çalıştığımda da havayı tamamen geer saliyirdu

Bende de fx royal 400 var çok isabetli bir tüfektir yanlız saçma seçer özelikle uzun ve ağır olmasına dikkat edinUcuz bir mermi alternatifi olarak spot on 22 grain 5.5 saçmalar çok güzel sonuçalar veriyor

Ama tüm atışlar ince mehmed 42 grain peletlerle tahmin edersem demek ki havalı tüfek için ideal fps 900 e ne anlamı kaldı 1200 fpslik tüfek yapmanın n e manası var

Cevap veriyorum hem tüpüm vardır 6 litre hem de pompam lütfen açıklamalarımı okuyunuz Konumuz sucuba tüp veya pompa değil herkülün durumundan bahsediyoruz

Haklısınız bu hataya kendim düştüm benim amacım arkadasları aydınlatmak yoksa isteyen istediğni alır Alacak olan olursa bende 6.35 var tekiflere açığım

Tekrar söyleyim 250 bar lık hava deposu(200 lük olsaymış belki makul olabilirdi)(O zaman sende 200 e kadar doldur diyen arkasdaslar için söylüyorum 200 o meşhur 1200 fpsleri alamazsınız 100 e inmesi de çok daha çabuk alır)Regulator yok güç ayarı yok aşır derce antimobil o büyük kutusundan başka hiç bir seye sıgmıyor 6 litre sucuba tüp 300 barda doldurulsa (o da biraz zor) bu tüfeği 6 kere maxiümda doldurabliirsin hesaplamalara baktım daha ne diyeyim Bu tüfek anladığım kadarıyla Amerika için big bore tarzı geyik felan avlamak için yapılmış (Boşuna ince memet kullanmıyorlar bende hafif pelet var yüksek basınçta hedef isabeti min ne zaman tüfek 100 bara yaklasıyor O zaman isabet artıyor)Yani yazık yazık

Ya taze bir Hercules sahibi olarak diyorum kimse yaklaşmasın bu silaha bu kadar hayal kırıklığı uyarıyorum yazık paranıza yok illa alacam diyen varsa ben satıyım en azından indirim olsun ne diyeyeyim