zagapo adlı kullanıcının mesajları

6.35 19 grain ni 1307 fps ile atan 22 veya 24 grain ni rahatlıkla 1200 fps atar zaten fabrika verisi 1300 fps diye bir şey demiyor.Hatsan atış sayısında dürüst ideal hızda atışı 64 olarak belirlemiş makul atı sayısında 120 bende fx Royal 400 var Regli emin olun ilk 20 atistan sonra hızda düşmeyi hcok rahat hissedebiliyorsunuz

neredeyse 7 8 senelik pcp kullanıcısıyım başıma gelen en kötü şey pcp ye sucuba tam takamamaktan ötürü hortumun geri tekmesi o da en fazla basınç göstermesinin kapağını kırmıştı eğer pompa kullanıyorsanız o tehlike bile en azda olur

Pcp tüpleri sucuba tüp gibidir Çok .yüksek iç basınca (normal 200 bar dolumlu tüpler 270 barlara ) dayanır Haliyle dış etkilere karşı da oldukça dayanıklılıdır.Olmaz diye bir şey yok ama kolay kolay olcağınıda sanmam.

Hatsan Herqules ile ilgili taze video geldi :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Artık her kurma kolu çekildiğinde emniyet açılmayack bir kere safe ten fire konumuna gelince sürekli atışa hazır olacak.

Bizim alışveriş sitelerinde de var 4400 fiyatı var google da aratınca çıkıyor Dediğim gibi tercih meselesi ha bu arada Ülkemizde sadece 5.5 luk satışa sunulmuş 6.35 liğin namlu çıkış hızı atı kapasitesi hakkında bir bilgi yok Kendi sitesinde bile sadece 4,5 luğun 1200 fps olduğunu tespit ettim.
    Bu arada Hatsan ilk defa bu tüfekte aktif emniyeti bırakıp fx tarzı emniyete geçmiş zira Amerikada çok eleştriliyordu.

Teşekkürler haklısınız Giant Türkiye de satışa sunulmadı Monster ise 4 küsürden satışta.Evanix ise yapım kalitesi belli olan bir tüfek.Yani tercih meselesi.Ben hayatta tercih etmem.

Teşekkürler Bende Bekliyorum ağırlık çok sorun değil çünki hangimiz bunları ayakta atıyruz ki Merak ettiğm namlu komple moderatörlü olamsına rağmen bu yüksek süratlerde ses naıl olur Bir de Namlu hatsanın mı lw mi açıklamalarda yazmıyor

6.35 in siparişini verdim.Bahsettiği değerlerin yüzde 90 nı karşılasa bile 6.35 için mükemmel 1200 fps Crikette 6.35 900 fps Bu arada kutu içeriği şöyle bipod askı kayışı bakım yağı + sucuba tüp dolum aparatı onlarda herhalde pompa ile doldurulamaz diye düşünmüşler