ugur adlı kullanıcının mesajları

Kacirmayin.

Hawke durbun 4x32 mm 2500 tl

Barska 3-12 x 40 mm 2500 tl

Spyderco buyuk caki ve kucugu beraber 500 tl

Otomatik saat sifir 2500 tl

Durbun uzerindeki tek parca ayak 1000 tl

Kargo alici odemelidir.

Cuma 26.04.2024 saat 14.00 a kadar gecerlidir.

Kacirmayin.

Fiyatlari hemen satilmasi icin indirdim.

Toplu alimda bir indirim daha yaparim.

2 gun gecerlidir.

Sonrasi eski fiyatlari gecerli olacak.

Kacirmayin.

Hawke durbun 4x32 mm 3000 tl

Barska 3-12 x 40 mm 3000 tl

Spyderco buyuk caki 400 tl

Spyderco kucuk caki 200 tl

Otomatik saat sifir 3000 tl

Durbun uzerindeki tek parca ayak 1200 tl

Kargo alici odemelidir.

Saat sifirdir hic kullanilmadi otomatik.

Durbun uzerindeki 2 parca ayaklar ve kapaklar dahil.

Tek parca ayak orjinal diana.

Hawke 5000 4x32 mm

Barska 5000 3-12 x 40 mm

Spyderco buyuk 600

Spyderco kucuk 400

Otomatik saat 5000

Durbun uzerindeki tek parca ayak 1800

Kargo alici odemelidir.

Saat sifirdir hic kullanilmadi otomatik.

Durbun uzerindeki 2 parca ayaklar ve kapaklar dahil.

Tek parca ayak orjinal diana.

Urunler 2.eldir. Temizler ve sorunsuzlar.

kargo alici odemelidir. Durbunler uzerindeki ayaklar tek parca yayli ayak haric digerleri durbun ile gonderilecektir.

Hawke 7000 4x32 mm

Barska 6000 3-12 x 40 mm

Spyderco buyuk 800

Spyderco kucuk 500

Otomatik saat 7000

Durbun uzerindeki tek parca ayak 1700

Hawke Durbun

Hawke Durbun

Hawke Durbun

Hawke Durbun

Spyderco

Otomatik saat

Hatasıza yakın temizlikte, çalışması herşeyi mükemmeldir. Full orjinaldir.

45 mm çap, 200 metre suya dayanıklılık, kilitli tepe,döner bezeldir. Seiko nun en özel saatlerinden biridir.En sağlam saatlerden biridir.

Seiko Padi serisi ve özel seridir.

Çift renk süper luminova fosforlara sahiptir. Karanlıkta çok iyi parlar ve orjinaldir.

Sağlamlık, özel seri, kalite, otomatik, kutulu, sıfıra yakın, alındıktan sonra hiç kullanılmamıs ( 2.sahibiyim ) son derece mükemmeldir.

Kargo alıcı ödemelidir, takas imkanım yok bir kaç saatim daha var.

Otomatik tertemiz saat.

Dalış saati, PADI Daving

Fiyatı 14.000 TL düşünüyorum. Makul pazarlık yapabiliriz.

Alan kişiye hayırlı olsun.

Seiko S.E Padi

Seiko S.E Padi

Seiko S.E Padi

Üstad 3 tanesi harika makinalar Daystate Fx ve Airarms ben olsam üçünü de tutardım ilk tercihim daystate ydi ama son seçimim kesinlikle Fx keyifle kullanın

Yorum icin tesekkurler.

Daystate ağırlık kazandı, ankete yansımadı ama 3 farkla fx den önde.

Çok güzel bir takım kurmuşsunuz alması bir dert satması bir dert. Yukarda bir arkadaş Airarmsı satması zor demiş katılıyorum eski yıllarda çok tutulan bir silahtı o kadar çok marka model çıktıki gerçekten hepsinin pazar payları daraldı. Anladığım kadarıyla fazla honiyede zaman ayıramıyacaksınız. Ben olsam daystate air ranger tutar elimde güçlü isabetli bir silah bırakırdım.

Yorum icin tesekkurler.

Anket sonuçlarına göre, Daystate air ranger 5,5 mm ve Fx Dreemline 6.35 mm öne çıkmış. Listedeki diğer pcp ve yaylıları gözden çıkardım.

Anketi tamamlamak için tekrar sorsam;

Siz, hangisini kullanmayı tercih ederdiniz ?

Daystate air ranger 5,5 mm

Fx Dreemline 6.35 mm

PCP LER

Yorumlar için teşekkürler.

Merhaba.

Tum pcp ve yayli tufeklerde benim kullanim tarzim soyle;

Genel olarak uzerinde kaba kir yag,camur ,toz ,yagmur izi vb kaba seyleri, basit olarak cizmeyen bir bez ile temizleyip, namlu icini harbi yaparak, az bir wd40 ya da namlu temizleyici olarak satilan kopuklerden bir miktar kullanip, amonyak bazli urunler de olur ama cok az miktarda kullanarak namluyu bir iki kere bu sekilde harbileyip, ( burada kullanilan harbiyi misinadan kalin bir misinadan yapiyorum. Pellet yukleme den namlu ucuna dogru cekirek, burada namlu ici oringleri zedelemeden dikkatli bir sekilde kibarca yapilmasi lazim ) sonrasinda hic yag ve kir kalmayana kadar, temiz kucuk boy bez parcalari ya da buna uygun satilan ozel bezler ile harbilemeye devam etmek.

Icinden cikan bez temiz cikana kadar namlunun kirine bagli olarak pellet yukleme yerinden namlu ucuna dogru misinayu cekiyorum.

En son 5-6 adet kece pellet atisi yaparak temizliyorum.

Yaylilarda da aynisi yapilir ama kece pelleti kursun pellet ile atmak gerekir.

Kurma kolunu, oynayan hareketli kisimlarini da ince bir yag ya da milkoid ( dogru yazilisi bu olmayabilir) gres yagi ile az miktarda yagliyorum.

Tup ya da tuplerine temiz bir bez ile eser miktarda koruyucu yag suruyorum.

Tetik aksami ve ince ayar vidalarina da eser miktarda ince yag ya da ayni marka gres ile yagliyorum.

Aksap ya da plastik kundak olusuna gore uygun bir koruyucu yag ya da kimyalsal ile, plastik ise balistol marka plastik koruyucu ile, ahsap ise balistol unuversal yag ile silip parlatiyorum.

Bunlar benim bildigim kadari ile uygulamalar. Yanlis eksik bir uygulama var ise ustalar duzeltsinler lutfen.

Selamlarimla.

Merhaba.

Doğa sporlarında kullanmak amaçlı;

Çok uzun sure ışık verebilen

Boyutları küçük

Lümeni çok çok yüksek ki 300-500 metre ve üzeri alanları aydınlatabilecek, projektör gibi aydınlatabilen

Darbe ve suya karşı dayanıklı

Bataryası değiştirilebilen, her yerde pili bulunabilecek

Isık miktarı ayarlanabilir seviye olan, kapalı alan-acık alan-mağara-okuma vb.

Hangi marka ve modelini tavsiye edersiniz ? Bütçesi 3000 tl yi geçmeyen bir marka-model.

Teşekkürler.