kamikaze adlı kullanıcının mesajları

ABİ İLGİLENDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. MURAT ABİYLE GÖRÜŞME FIRSATI BULAMADIM (İŞİM DOLAYISIYLA) AMA TEBRİK EDERİM SEN GÖRÜŞMÜŞÜN.. BİZLER YANİ KAYSERİLİ GENÇLER OLARAK BU İŞE EL ATIP HEM POLİGONU BOŞ BIRAKMAYACAĞIZ HEM SAHİPLENİP ORAYI GELİŞTİRECEĞİZ.. BUNU YÜREKTEN İSTİYORUM VE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. UYGUN BİR GÜN AYARLAYIP HAYDİ BEYLER BULUŞMAYA DİYORUM...

SAYGILAR MEHMET TEPE

EVET BEYLER,

TEKRAR HERKESE MERHABA,

16.10.2010 TARİHİNDE MEYDAN KAFEDE 12 KİŞİLİK BİR GRUPLA BULUŞMA YAPMIŞ BULUNUYORUZ.. KATILAN ARKADAŞLARA BİZİ YALNIZ BIRAKMAYIP BİZE KATKIDA BULUNDUKLARI İÇİN BURADAN BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR EDERİM..

ÖNCELİKLE KİMİN BU HOBİYE NASIL BAŞLADIĞINI KONUŞTUK. DAHA SONRA BU GRUBU NASIL OLUR DA DAHA ÜST SEVİYEYE TAŞIRIZ ONU TARTIŞTIK.. BİR ÇOK FİKİR ORTAYA ATILDI.. HEPSİNİ DEĞERLENDİRİP BİR ÇOK KARAR ALDIK.. EN ÖNEMLİLERİ İSE LİSANSLANMA VE POLİGON İŞİ.. HAVALI TÜFEK KULLANANLARIN BİR ÇOĞUNUN LİSANSIZ OLDUĞUNU BİLİYORUZ.. DAHA BİLİNÇLİ VE DAHA GÜVENLİ ATIŞLAR İÇİN BU İKİ MADDE ÇOK ÖNEMLİ..

SİZDEN RİCAM KATKIDA BULUNMAK İÇİN EN AZINDAN TÜFEK OLSUN OLMASIN BULUŞMALARA GELİN... KİMSEDEN ÖZEL BİR YETENEK İSTEMİYORUZ.. PARA TALEP ETMİYORUZ.

İLGİLENEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM...

k@m!k@z£ powered by Mehmet TEPE

Buluşma olumsuz hava şartları nedeniyle başka bir tarihe ertelendi. Cumartesi (16.10.2010) tarihinde akşam 18:00 saatlerinde bir cafe de çay ve muhabbet eşliğinde olacak... katılmak isteyenler yazsınlar..ben ulaşıp yer konusunda bilgilendireceğim...

saygılarımla

mehmet tepe powered by k@m!k@z£

cep: 507 942 37 35
    mail: mehmet-tepe@hotmai l.com

:wel:co:m ilk olarak hoşgeldin murat abi... silah olması önemli değil.. maksat kalabalık olsun... ilk buluşma olacağı için çokta problem değil... bakarsın sanada ilerde bir havalı tüfek alırız.. tekrar hoşgeldin abi.. cep telefonunu ve mail adresini ulaştırırsan abi buluşma günü nerede buluşacağımız ve nasıl buluşacağımız hakkında konuşuruz..

saygılar.... agt

O dediğin yerler şehirin içi, 10 dakikada ihbar ederler seni :)
    daha uzak yer olmalı...

ben sadece bir seçenek söyledim... ;c; sorun olacağını düşünmedim, bildiğiniz atışa müsait yer veya yerler varsa onun üzerinde duralım... siz daha tecrübelisiniz o yüzden ;grin; . artık bi karar verelim ve bu işi son güne bırakmayalım bence...

ARKADAŞLAR, ABİLER BULUŞMA İÇİN KOORDİNASYONU SAĞLAMAK AMACIYLA CEP TELEFONU NUMARASI, ADRES, VASITA (VAR-YOK) GİBİ BİLGİLERİNİZİ SMS VEYA MAİL YOLU İLE ULAŞTIRIRSANIZ SEVİNİRİM....

CEP: 507 942 37 35
    MAİL: mehmet-tepe@hotmai l.co m

Valla siz genç arkadaşlarımız üşümeyebilir ama ben 30 yaşını devirmiş, hatta 32'sine basacak orta yaş namzeti bir abiniz olarak üşürüm :)

Aman abicim sen bizim gibi 3 kişiyi cebinden çıkarırsın... inan senden daha yaşlı gösteriyorumdur...

Merhaba Arkadaşlar...

Kayseri 'de Olması gereken bir grup için yardımlarınıza ihtiyacım var...
    Kayserili havalı silah tutkunları silahlı veya silahsız herkesi bu gruba davet ediyoruz...
    Yakında da pir buluşma ile grubumuzun açılışını yapmayı planlıyoruz...
    Katılmak isteyen Hobidaşlar lütfen özel mesaj veya mehmet-tepe@hotmai l.com dan ulaşabilirler....

İLGİLERİNİZİ BEKLİYORUZ.....

TEŞEKKÜR EDERİM... İYİ GÜNLER.... agt