burdurlu22m adlı kullanıcının mesajları

abi ben bu oyunu çok beğedim ya 2. videoda hileleri gösteriyor geyik çağırıyor , düdük çalışıyor ,borazan öttürüyor heheh bende netten bulup indireceğim oynayalım bakalım ......

namlu 50 den 60 cm ye cıkartılması nasıl olacak peki ilave bir parcamı yoksa komple namlumu degişecek .. regülatör ne dir ne işe yarar kusura bakmayın acemiligim var bu sebeple sorularım size degişik gelebilir

benim araştırmalarıma göre namluya eklentide yapabilirsin , komplede satınalabilirsin karar size kalmış bana sorarsan 50 cm küçümsenecek kadar küçük değil bence ,bende Evanix silahım için LW namlu ve regületör düşünüyorum ilk LW namlu olacağı için 60 cm ve ceketli yaptıracağım .....saygılar

Forumdaşım muhataplarına yazı yazarken söz konusu kişinin yaşını dikkate almanı tavsiye ediyorum. Arkadaşım ya da kardeşim şeklinde hitap ettiğin kişiler yaşça senden ve benden bariz büyükler.Kişilerin profillerinin altında yaşları parantez içinde belirtilmiştir.Beni yanlış anlama...

Sevgiler

tşk ederim hatrlattığınız iyi oldu ......ben görmemişim kusura bakmayın

Şayet benim silahım olmamış olsa kesinlikle AT 44 den yana kullanırdımneden mi gerek yedek parça gerekse servis yönünden Hatsan çok iyi arkadaşlar . Tek eksiği bence regületör olmaması artık bunada bi çare bulundu küçük bir regületör modifiyesi ile çok etkili bir silah haline geliyor tabi biz ne desek boş karar senin arkadaşım he son olarak hatsan webleye göre şıklıktada 1 adım önde .... ;d;;d; ½bay£bay`;½bay£bay`;

RaptorX arkadaşımızın vermiş olduğu bilgiler gerçekten çok güzel .....
    Karşılaştırmaya göre AA 1 adım önde bence...AA larda ahşap kundak ,güç ayar düğmesi ve namlu ceketli olması, T12 ye göre en önemli özellik gibi görüyorum...... ;d;;d;;d;;d;

konu başlığın hoşuma gitti ama karşındaki G-3 benden daha iyi biliyorsundur sanırım bu silahın etkili menzili 400 metrede süper bir silah taki dürbüle falan bu silah 600-700 metreleri bulacağını düşünüyorum bu bahsi burada kapatma derim lakin gireceğin iddaa da kebapla sınırlı kalmasını dilerim bilmem anlatabildim mi ..:):) zararı ufak atlatırsın umarım ;lol;;lol;;lol; bol şanslar...

evet ben 20 tane almıştım 2 sene önce otomatik silahımla tek tek attım mermi gibi oluyor aynı tek tek koyup atıyorsun arkadaşım yanlış bilmiyorsun doğrudur yazdıkların ......

Bunu hiç yazmasaydın daha iyiydi, havalı silahla av kesinlikle yasaktır. Av için gerekli izinleri alarak ateşli av silahı kullanmanız gerekir.

Arkadaşlar biliyorum avın yasak olduğunu ama benim nesli tükenen bir kekliğe , dik kuyruğa veya avı yasak olan bıldırcın olsun güvercin olsun ne bileyim aklıma gelmeyen daha bir çok hayvan vardır ....ben bunlara ateş etmiyorum ...

o kadar güçlü bir tüfekle 3 metrede bir şeye ateş etme bence

Arkadaşım biliyorum havalı silahlarla av yasak ama 1 kaç avdan bişey olmaz deyip çıkıyorum ovaya yeri geliyor 3-5 metrede sıkmak zorunda kalıyorum arkadşlar bu paraya silah 3 metreden bişey vuramıyosun dedilermi sinir oluyorum yaa X(X(X(X( bilmiyolarki silahımın özelliklerini X(

@Burdurlu ;
    Düzelteyim.. Ramden yeme gibi birşey yok. Yani 3 chanel ddr 3 belleğin 1 kb sini bile kullanmıyor. Cpu kendi içinde hallediyor bunu. Cpu önbelleği gibi bir sistemi var. Ve bu kısımda verileri çifter çifter yolluyor.Biri sanala biri gerçeğe olmak koşuluyla..
    Şöyle kaba taslak bir tanım yapmak gerekirse ; Ekran kartlarındaki SLI, Crossfire , harddisktelerdeki raid gibi.

Anladım Spancy kardeş benim öyle aklımda kalmış demekki ben ekran kartları gibi çalışıyor biliyordum tşk ederim aydınlattığın için... ;d;;d;

Hyper threading , pentium D işlemcilerde vardı. Yanılmıyorsam ilk pentium 4 ile başladı.Pentium D ile devam etti.Uzun süre suskun kaldı ve tekrar nehalemde başladı.
    Şu an kullandığımız nehalem 4 gerçek çekirdekten oluşuyor.
    Diğer 4 çekirdek ise, çekirdek önbelleği gibi birşey..Performansa katkısı oluyor tabiki.. Ht açık ve kapalı testler yapmıştık.. Arada kayda değer fark olmuştu.Nitekim pentium D ' de gelişmekte olduğu için birşeye yaramıyordu.Tam olarak sanal çekirdekti. Ama nehalemde durum biraz daha farklı ve performansa etkisi yadsınamaz..

Ayrıca core 2 duo ve core 2 quad,extreme gibi işlemcilerde 2 ve 4 çekirdekde fiziki ve gerçek. Sadece pentium 4 , d , i7 de sanal..

Bende akşam eve gideyim.. Oyunu kurarım , muhtemelen oynayamam akşam dışarı çıkacam ama vaktim olursa denerim.. Sabırsızlıkla bekliyorum açıkcası :)

INTEL Q9550 CORE 2 QUAD------------gerçek 4 çekirdek
    INTEL Q9650 CORE 2 QUAD ------------gerçek 4 çekirdek
    INTEL E8500 CORE 2 DUO --------------gerçek çift çekirdek
    INTEL E5200 PENTIUM DUAL CORE-----sanalçift çekirdek
    INTEL E5300 PENTIUM DUAL CORE ----sanal çift çekirdek
    INTEL E7400 CORE 2 DUO --------------gerçek çift çekirdek
    INTEL E7400 CORE 2 DUO --------------gerçek çift çekirdek
    INTEL E7500 CORE 2 DUO --------------gerçek çift çekirdek
    INTEL E7600 CORE 2 DUO --------------gerçek çift çekirdek
    INTEL Q8200 CORE 2 QUAD ------------gerçek 4 çekirdek
    INTEL Q8400 CORE 2 QUAD ------------gerçek 4 çekirdek
    INTEL Q9400 CORE 2 QUAD ------------gerçek 4 çekirdek
    INTEL CORE I7 920 ----------------------bu I7 mimarileri gerçek 4 çekirdek olup 8 çekirdek mimarisine sahip işlemcilerdir yani 4 çekirdek gerçek olup 4 çekirdek sanal olarak ramden kullanır..:)
    GERÇEK 8 ÇEKİRDEK DAHA PİYASADA YOKTUR.....:):):)
    NTEL CORE I7 950 -----
    INTEL CORE I7 EXTREME
    INTEL CORE I5 750
    INTEL CORE I7 860
    INTEL CORE I7 870

bilgi ve deneyimlerime dayanarak birazda benim katkım olsun istedim arkadaşlar..

Syagılar...

benim yatagun'dan aldığım ts22'lerse aşırı çapaklı çıktı

sende yatagundan aldığını söylüyorsun ben de 2 kutu aldım iki kutuda gayet mükemmel pek bi anlam veremedim arkadaşım gerçekten yatagundan birisyle görüş derim ....

arkadaşlak benim küçük bir sorunum var.
    Evanix silahım ile gelen Optima 3-12x44 AOE marka tüfek dürbünümü 20 metrede hedef göbek ayarlıyorum lakin 3-4 metredeki aynı hedefe attığımda hedefin alt kısmına isabet ediyor acaba ayar bozuldumu diyorum eski attığım 20 metreye atıyorum sonuç yine göbek, mükemmel hala anlamışş değilim ne olduğunu :him:s:him:s biraz bilgi alabilirmiyim ustalardan ..... ;şrofls;.

mrb arkadaşım aldığın pelletler gerçekten çok berbat birazsa arka kısımları bende Yatagun dan Gamo TS22 Pellet aldım benimkiler çok güzel