RAK adlı kullanıcının mesajları

merhaba arkadaslar, Bu işe son vermek için videoyu indirip videodaki sesleri ses analiz programı ile analiz yaptım. Bende de kendim ve arkadaşlarım tarafından çektiğimiz 20mt, 50 mt, 100 mt, 150 mt ve 200 mt atışlardaki sesleri hassas mikrofonla kaydettiğimiz dosyalar vardı. Analiz bitince meydana çıkan ses grafiği gösterdiki GREEK arkadaşımız yaklaşık 50 mt atış ile bu tahta ve şişeleri kırıyor

merhaba arkadaslar,
    Bu işe son vermek için videoyu indirip videodaki sesleri ses analiz programı ile analiz yaptım. Bende de kendim ve arkadaşlarım tarafından çektiğimiz 20mt, 50 mt, 100 mt, 150 mt ve 200 mt atışlardaki sesleri hassas mikrofonla kaydettiğimiz dosyalar vardı. Analiz bitince meydana çıkan ses grafiği gösterdiki GREEK arkadaşımız yaklaşık 50 mt atış ile bu tahta ve şişeleri kırıyor.

merhaba arkadaşlar, arazideki atışlarınızda birden susturucu lazım olursa, küçük su pet şisesinin arka tarafını bıçakla kesip, ağız tarafından namluya takın ve kağıt bant ile sabitleyin, çok faydasını göreceksiniz. selamlar.

mecbur degilsen alma. ama illa ki alacağım diyorsan mod 30, mod55, mod55s almalısın. bunun dışındaki silahlarda aşırı miktarda recoil yani geri tepme var. buda seni çok fazla rahatsız edecektir. ayrıca ne kadar iyi bakım yaparsan yap ne kadar yağlarsan yağla yaklaşık 200 atıştan sonra kırma yaptığın kolunu ertesi gün kullanamayacaksın. selamlar...