basar adlı kullanıcının mesajları

muhtemelen kredi kartın yurtdışı alışverişe kapalıdır bankayı arayıp bilgi alabilirsin yoksa site ile ilgili herhangi bir sorun yok biz ikinci dampayı sipariş verdik ve sorun yok.

sağol abi....

ilk defa forumda bugüne nasip oldu yazmak.havalısilah camiasını bilgilendirmek istedim.ne yazıkki uzun süredir dampa ayak arıyordum ve bulamıyordum en son forumdanda edindiğim bilgilere dayanarak www.opticswarehouse.co.uk den sipariş verdim.ve inanılmaz bir hızlılıkla 5 gün içerisinde elime ulaştı hiç bir sorun yaşamadan gümrüğe takılmadan direk elime getirdi postacı.ayrıca sunuda belirtmek istiyorum fiyat olarakta daha uygun buradan.50 mm objektifli dürbünlere kadar kullanılabiliyor benim dürbünümde 50 mm objektifli nasip olurssa bu akşam takıp deneyecem son durumu sizlerle paylaşırım.aldığım dampanın linki:http://opticswarehouse.co.uk/proddetail.asp?prod=SPMDM

Abi verdiğiniz internet sitesinden alışveriş yapmak istedim, tüm gerekli bilgileri doldurduktan sonra kart seçimi ve şifre işlemerini gerçekleştirdim fakat sistem kabul etmedi..İşlemi tekrarladım ama yine işe yaramadı..

verdiin bilgiler icin cok tesekkurler fakat tufek daha yeni...ve pek yaygin olan bi tufek deil...hatsan mod 125 icin forumlari gezdiimde olumlu olumsuz bir cok sey gorebiliyorum fakat torpedo soz konusu olunca en aydinlatici degerlendirme senn yaptiin oldu....eline aldiin her tufek atislara baslayinca sonunn ne olacaani az cok hissettrr. demek istediim kaliteyi veya kalitesizligi hissedersin..bu tufegi aldiimizda memnun kalirmiyiz acikcasi, avcilik olsun aticilik olsun tatmin eder mi?..simdiden tesekkurler..