serkan_esk adlı kullanıcının mesajları

Bu olanları hatta yaşadığınız en sonki olayları takip ediyoruz zaten.Benim bahsettiğim namlu polemiği.Kampanya güzel fiyat çok uygundu fakat herkes biliyorki o kampanyanın kısa sürede tamamlanmasının asıl sebebi namlulardı.Olanlar hakkında tabikide bizim bilgimiz yok.Eğer biri dediğiniz gibi firmayı arayıp sorduysa ve aldığı cvp gönderin değiştirelimse bunu bizde bilelim.Siz bazı şeyleri biliyorsunuz firma yaşananları biliyor arada neler olduğunu anlayamayan bizler oluyoruz.Ama dersenizki yorumlarımdan dolayı saldırıya uğruyorum bu seferde o saldırıyı kim yapıyorsa ona söz hakkı doğuyor.Bu kadar kutuplaşma kim yada kimler tarafından yaratılmak isteniyor bilmiyorum ama birliği bozduğu kesin

;şrofls;. ;tufey#

Bu kadar silahlı adam var burada ;lol; Bizde onları vururuz ;tufey# ;şrofls;. Şaka bir yana neyse o Mustafa Bey istemeyen okumaz almaz. Bende Hatsan kullanıyorum. Forumunuz sayesinde silahımı söktüm. Neyin ne olduğunu öğrendim. İnceleme yazanlara hiç kızmadım ben dalga geçilmesinden hoşlanmadım. İnceleme başlıkları altında yazılanlara kimse gücenmemeli ama her başlıkta da hatsan kötülenmemeli. Örneğin adam yeni silah almış hatsan marka. Paran çok mu geldi denmez ki. (Misaldir ;benzerleri yaşandı)En kötüsü keşke araştırsaydın de. Hayırlı olsunu da eklemeyi unutma. Gibi..... Bunlar size karşı değil aslında kimseye karşı değil. Sadece fikir. Sonsuz saygılarımla.

xaupau ya katılıyorum mustafa bey.airgunturk bilgi açısından çok şey barındırıyor bu gerçek ama bu tartışmaya da bir son vermek gerekli diye düşünüyorum

Filinta tamam da mermi kalmadı ....
    Zaten fuara gelenler de karıncalanmış (!!!!) namlular...
    Bilmem anlatabildim ??
    Hani şööle 32 kalibre birşey bulsam, kuru-sıkı falan idare etmeye çalışacaaz ama kısmet işte. ;keyf;;keyf;

Hahahahahaha ilahi polat amca gülmekten kramp girdi karnıma alemsin ya zauhzuahazuahuzhua

Mustafa bey bu mod tekniğinizi noterden fln onaylatında birileri yarın çıkıp biz zaten bunu yapıyorduk bizden öğrendiler demesin.Keşke bir pcpim olsada(hatsan,aa.daystate.fx önemli değil herhangi bir marka) atlasam ziyarete gelsem hemde silahımı teslim etsem ama maalesef mod125le gamoyla geçinip gidiyoruz.

Flood olacak ama Dampam var zaten mustafa bey de, elimde sevdiğim bir leyla dostumun yurt dışından getirdiği orjinal tasco çift ışıklı mildotlu paralakslı bir dürbün var.ama bu dürbünün boyu biraz kısa :)Maalesef dampa biraz boydan uzun geliyor.İki parça ayakla kullanmak istemiyorum.Bendeki gamo cfx royal de maalesef üzerinde böyle bir dürbünü ayar kaçırmadan uzun süre tutmuyor.Tek parça ayakla ayar kaçırmayacağı şekilde ayarlamak istemiştim.

Varlık içinde yokluk çekiyoruz ya.Bu hobi bi kaç bu işe baş koymuş insanın ittirmesiyle nereye gidecek bakalım.neyse bu imkanları bulduğumuza bari şükredelim.Anlaşılan ben istediğim ayağı bulamayacağım

Tüh ya 11 mmye uydurmak mümkün değil mi acaba.Aslında 11mm 20 mm dönüştürücü yapmak lazım.Yada birileri daha önce böyle bir şey yapmış olabilir ama ben bilmiyorum.Var mı ki böyle bir çevirici

Sanırım anlatamamışım.Akşam işyerinde hızlı hızlı yazayım derken tarifim düzgün olmamış.Sizin fotoğrafını verdiğiniz değil mustafa bey.
    [Resim Engellendi: http://s10b.directupload.net/images/081229/vib6uucv.jpg]

Sizin koymuş olduğunuz bu fotoğraftaki red dotun ayağından bahsediyorum.Sanırım rayı 11 mm den büyük bunun ve boğaz genişliği de 30 mm.Bu ayağın 11 mm raylısı boğaz genişliği 1 inch olanı.Boğaz genişliği sorununu sizinde bahsettiğiniz kelepçelerle çözebiliriz sanırım.Bu üründen sizde var mı yatagunda göremedim de.

şöyle izah edeyim teknik terim kullanamayacağım ama sizin yatagun dampa mountun bu reddota uyacak ölçülerinde ama dampa değil tek parça hali :) ayrıca eklemeyi unuttum boğaz ölçüsü 30 mm değilde 1 inch olanı

Mustafa bey yukarıda resmini verdiğiniz 2x yaklaştırmalı reddotun bağlı olduğu tek parça ayaktan nerde bulabiliriz?Reddotu lazım değil sadece bu boyutta bir tek parça ayak şu an bana ilaç gibi gelir fakat 30mm olmaması lazım 1inchlik olanlarından bahsediyorum

her pellet her tüfekte aynı başarıyı sağlayamaz bunu unutma.Tüfeğinin en sevdiği pelletler sırasıyla promagnum,prohunter bu pelletlerden bolca alıyorsun.yatagundan alırsan kaçak göçek derdin olmaz.Bana yatagundan gelen pelletlerde çapak mapak yok süper sarıp sarmalayıp gönderiyorlar.uzun mesafe içinde elinde bulunsun diye ts 18.Yeni çıkan ts 22 de var fakat ben hiç denemedim.

bakalım malkoçoğlu gibi 5 oku aynı anda atıp 5 ayrı hedefi vurabilecek misiniz?Anca o zaman usta olmuş sayılırsınız :):) şaka bir yana hayırlı olsun.Kazasız atışlar dilerim.

arkadaşlar kusura bakmayın da hiçbirinizin görüşüne katılmıyorum.Edirne ipsalada karakol komtanlığı yapan kankamın yanına gitmiştim.Hk33 ten başka tüfek kullanılmyordu.Sebebini sorduğumda diğer tüfeklerin bir çatışma sırasında düşmanın neresine denk gelirse gelsin kopardığı bu tüfeklerinse sadece delip geçerek yaraladığını söylemişti.doğuda çatışmalar yakın mesafelerden olmuyor maalesef bence çok doğru bir karar varsın dokunduğu yeri koparsın kolsa kol bacaksa bacak.En azından yaralandıktan sonra ateş edicek gücü kalmaz.Mantığa bak çatışmada yaralanan arkadaşına yardım edeceği için iki kişi egale olacakmış.komik