serkan_esk adlı kullanıcının mesajları

Evet aslında mükemmel olur.Hatta harika olur.Bu hafta nişan yaptım haftayada köye gidecektik.Eğer durumumda değişme olursa mutlaka ama mutlaka gelirim.Birde scubası olan varsa yazsın arkadaşlar pompayla uğraşmayalım hiç

Sayın empaty acemiyim diyorsunuz fakat kısa zamanda olayın mantığını çözmüşsünüz.Yivli namludan çıkan çekirdekler havada düz bir hat çizmez kavisli bir yol çizer.Namludan çıkar çıkmaz önce yükselir belli bir yükselme noktasına geldiğinde ise düşüşe geçer.Bu her tüfekte farklılık çizer.Bunu anlatmak çok ama çok uzun sürer.Konuyla ilgili forumda üstadların anlatımları mevcut.Özellikle chairgun programını indirerek ve kullanımını forumdan araştırarak dürbününüzün en uygun sıfırlama mesafesini bulabilirsiniz.Şu anda düşündükleriniz tamamen doğru.Gez göz atışlarında ise dürbüne göre çok daha isabetli atışlar yaparsınız o biraz daha farklı.Forumu güzelce araştırmanızı tavsiye ediyorum

cmblc hocam naptın sen??Aman diyim neye uğradığını şaşırırsın bu şekilde çıkışlar yapma.Hatsan dandik adi 5 para etmez abi eritseler millet trene binmez sen kalkmış neden bahsediyorsun.Yenge hanımın AT44 ile çekilmiş bir fotosuna arkadaşın birinin yengeyi ebediyen soğutma bu işten git bi .... al demesi gibi bende alicana tavsiyede buluncam.Alican aslanım sen o tüfeği iade et git bi tane hw97k al yada diana mod54 al.

Yani başka birini sıfırlayıp kullandığı bizde kullanabiliriz öylemi?

Maalesef hayır kardeşim.Belki tüfek sıfırlanmış gibi görünebilir fakat herkesin kaynak noktası farklı olacağından ince ayarda sıkıntılar çıkar.Bu arada andre sende aramıza hoşgeldin 95sas isabetliliği iyi bir tüfektir güle güle kullan

neeeeee 350 tl ye mi :!: 400 e buldun takımı birde pazarlıkmı ettin :him:s;confused;:him:s neyse bu gün şanslı günündeymişsin hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan ;tacli# bu arada tüfek bayağı temiz gözüküyor ;tacli# dampa ayak kullanmanı öneririm ^^

Kadir neden şaşırıyorsunki çıkmış senin gibi biri satmış bu fiyata.Bende senin AT44wx-10u komple set olarak 550ye verdiğinde neeeeeeeeee :!::!::!::!: tüh demiştim ama gülen spancy olmuştu ;şrofls;. bu işler nasip kısmet meselesi.Bak forumda onca insan var sürekli online olan ama onca kişinin arasından sıyırmış almış kibrit tüfeği.Bu fiyatada herkesi yakmış ;şrofls;.;şrofls;. kibrit o kadar göz var bak sen bi kurban kes tavuk mavuk yada kan akıt kara şişe fln ;şrofls;.;şrofls;.

Kafa avcısı'nın niyeti Hatsan'ı kötülemek olsaydı dürbününde bir problem olmadığını, kendinin yanıldığını herhalde söylemezdi. Bir problem yaşamış, yaşadığı bu problem ile başka kullanıcıların karşılaşmaması için uyarıda bulunmak istemiş. Bunda kötü bir niyet ya da bir hata göremiyorum ben.

Komedi gibisiniz ya :))) ya okuduğunuzu anlayamıyosunuz yada pollyanna yanınızda halt etmiş.Adam dürbünün camındaki ipliği(!) çatlak zannediyor ve bunu bağladığı yere bak.Mod95 sas dürbünümü çatlattı,yerim sasını masını bi işe yaramıyo bu sas. Ve sende art niyet aramıyosun. Aslında haklısınız benim anlayışım kıt

Hasan bey bu konu daha önce forumda konuşulmuştu.Tüfeğiniz 120 barda iken büyük ihtimalle çekiç tüp valfine baskı yapar vaziyette kalmış ve tüpü boşaltmış hava basmak istediğinizde ise valf açık kaldığı için hava basamamışsınızdır.Tüp tamemen boş iken hava basılmak istenildiğinde mutlaka kurma kolu çekilmeli yada tüp sökülerek doldurma yapılmalıdır. Bilgiler için teşekkürler.

Ya ne yorumlar yapılmış ne taktikler verilmiş.Yok fukaraya ver aşındır kır parçala gönder,bu mu etiğiniz kardeşim sizin?? sayın refrigatior eğer aldığınız tüfeği beğenmediyseniz bunun değişim yeri fabrika değil aldığınız yerdir!!!Duydunuz mu??Tüketici hakkı var var olmasına da sen tüfeğimden memnun değilim diyorsun arızalandı demiyorsun,sonrada sizin telkinlerinizle servise yöneldim diyorsun.Serviste ne işin var??Tüfeği nerden aldıysan oraya gideceksin adam da tüfeğini değiştirmezse burda kardeşlerin olarak hep birlikte bağırıp çağırcaz,yada tüfeğin arızalanıp HATSAN servise yolladın da yapmadılar mı,hep birlikte sesimiz çıkacak.Kusura bakmayın da bu düpedüz haksızlık

Sana yetkiliyi ara tüfeğinle kimbilir kim ilgilendi o anki durumu neydi diyorum sen benim günahım neydi aramadığım yer kalmadı diyorsun.Sonuçta seni dinledik haklı bulduk karşı tarafa da sormak lazım bu da mümkün değil.Herkesin ortak kanısı yetkiliyi arayıp sorununu anlatman durumunda sorununun çözüleceği yönde.Arayıp aramamanın kararını verecek olan sensin torun alırsın bozulduğunda servis yanında yedek yay da gönderir sorun da kalmaz

Kimbilir kiminle konuştunuz.Bir kişinin o günkü psikolojik durumunu HATSANa maletmeniz ne kadar doğru.Şu anda kzıgınsınız belki ama bu sizin tüfeği kafalarına çarpıcam,ne biçim mal gibi cümleler kurmanızı gerektirmez.Yetkili kişilerle görüşmüş olsaydınız sizin bu laflarınızı çekene kadar size tüfeğinizin yenisi gönderilirdi.Ben AT44 4,5 luk tüfeğimi gönderdim 5,5 yaparmısınız dedim adamlar kundağı söküp sıfır 5,5 AT44 e takıp yollamışlar hatta kargo ücretini bile ödemişler.Bence sakin olup uslübu bozmamakta fayda var

Tüfeği sabitleyebilirsek ikinci nişan almaya gerek kalmadan ayar yapabiliriz de.Tüfeği sabitleyip atış yapalım.Dürbün artıkılını pelletin vuruş noktasına ayarlayalım ayar tamamdır : ))