fatih94 adlı kullanıcının mesajları

Verdiğiniz bilgiler için ikinizede ayrı ayrı teşekkür ederim.Parasıylada olsa yaparlar demiştiniz kaçpara alırlar yaklaşık fikirlerinizi alabilirmiyim?
    Birde tamirmi ederler yoksa torpedoyla falanmı değişir bilgilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim hepinize kazasız , isabetli atışlar. agt

Sevgili abilerim tüfeğin pellet koyulan yerindeki 2 adet siyah contanın 2side hatalı ve hava kaçırıyor.Birde namlu ve piston arasındaki contaları sıkan mekanizma atış esnasında gevşiyor bu ndenlede hava kaçıyor şuana kadar 1000 kadar pellet attım ve tüfeğin gücü çok düştü.Benim esas korktuğum nokta ise tüfeğin alttan kurma kolunun takılı olduğuyerde bir bükülme sonucunda tüfek atış esnasında kurma kolu kilidi açılıp ilk kurulduğu konuma geliyor dedem tornacı olduğu için servise gönderme ben hallederim dedi ve oraya kaynak yapmaya çalıştı fakat malzeme demir değilmiş adıbir metalmiş kaynak tutmadı haliyle bunedenle oraya yeni pim uydurdu.Birde dürbün raydan kaydığı için ray ve dürbün ayağı arasına bir pim taktı ve kaynakladı şimdi tüfeğin üstünde kaynak izleri vede ekstradan pim falan var acaba servise göndersem tüfek yapılırmı ? Dedeme o kadar dedim boşver servisyapsın diye ama benyaparımdedi şimdide pellet yükleme mekanizması ve contalar problemli olduğundan servise vermem gerek.Hatsan tüfeği bu haliyle kabul edip onarır yada değiştirirmi ? Yoksa üstüne bir bardak soğuk su mu içeyim?;#^+. ;,;- ;( O kadar pişman oldumki bu tüfeği aldığıma anlatamam yazıklar olsun HATSAN s,;s Bilgilerinizi bekliyorm şimdiden teşekkür ederim hepinize keyifli atışlar g;$i

NOT:Tüfeğin resimlerini isterseniz veremem çünkü ben Denizli'de oturuyorum ama tüfek köyde bu nedenlede resimçekip yollamam çok zor yinede bir yardımcı olursanız sevinirim. agt

Buu dürbünüen uygun kaç tl ye alabilirim bilgisi olan varmı? 2. el fiyatları nedir satmak isteyen olursa kaça satar yardımcı olurmusunuz.Satmak isteyen olursa talip olabilirim dürbün hem kaliteli hemde estetik ama bebi cezbeden yönü artıkılı hasta oluyom o artı kıla.i yardım ;şrofls;.agt;tufey#;tese;kkur cı olurin kardeslerim

Arkadaşlar şuan elimde bir w&s special edition var yanın da gelen optima dürbünü bozdu şuanda düşündüğüm dürbün TASCO 3-9x40 Tri Rail RG Rangefinder Rifle Scope sizce yine aynı sonuçla karşılaşırmıyım yoksa işimi görürmü? Yardımcı olursanız sevinirim ½bay£bay`; agt agt agt