hycan adlı kullanıcının mesajları

Merhabalar Melih kardeşim bir kaç gün önce konuşup bu konuya açıklık getirdiğimi düşünüyordum, ben kargo bedelinin bu denli seni üzdüğünü bilseydim senin gönderdiğim scuba tüpünde, saçmaların'da kargosunu karşılardık, müsade edersen konuyu birde ben anlatmak isterim arkadaşlara;

Melih Bey scuba tüp dolum ekranından dolum talep etmiş, sipariş ekranında belirttiğimiz gibi tüpü firmamıza kargo ödemeli olarak göndermiştir, hizmet bedelini sitemizden geçerken 4 paket'de jsb saçma siparişi vermiştir, not bölümüne doldurulmuş tüpü ile saçmaları tek bir kargo paketinde kargolamamızı istemiştir, scub'a tüp kartonuna saçmaları sokmak bize mantıksız geldi,saçmaların sevk'inde ezilmelerden dolayı oldukça sorun yaşıyoruz çünkü,ve ayrı kargoladık, doluma gelen tüpün kargo bedeli dolum ekranında belirttiğimiz gibi Melih bey'e aitti, haricen aldığı saçmaların kargo bedelini'de ödemiştir.

Aynı şekilde sipariş verecek arkadaşlara buradan duyuruyorum, taşıma esnasında hasar göreceğini düşündüğümüz ürünleri ayrı kargoluyoruz ve gönderilen iki kargonunda kargo bedeli müşterimize ait olacaktır.