ilker. adlı kullanıcının mesajları

Gamo Hunter 440 5.5mm ile 10 metreden atışlarım pellet olarak da gamo magnum kullandım. İşte 3 atışı yaklaşık 1,5 - 1,7 cm gibi bir şeyde toparlaya bildim. Uğraştıkça çabaladıkça forumda ki ustalara yaklaşırız inşallah. Daha bir sürü vardı ama onları çekmeyi unuttum. Bu en iyisi diye bunu saklamıştım. :D Atışlarımı oturup dizimden destek alarak yaptım. Grupmanları yaptıkça burada toparlayacağım herkese iyi ve sağlıklı atışlar. :) Bu arada normal kamera açılmıyor biraz renkler kayık :D

Biraz daha araştırma yapıp öğrenmem gerekiyor şu an yapmaya kalksam tüfeğe zarar verebilirim. Forumda dolaşmaya devam ve çok teşekkür ederim. :)

Herkese iyi günler, sabah bir kaç atış yaptım ve sonrasında tüfeğimin içerisinden ses geldi söktüm baktım talaş sürtüyormuş. Neyse aklıma silahı güçlendirme modifiye etme gibi şeyler geldi sonuçta bu da bu hobinin bir parçası başladım bizim forumdan araştırmaya ta rusyaya kadar uzandım bizim forum sayesinde, okudum çevire çevire ama pek anlamadım. :D Sormak istediğim şey şu vereceğim linklerde ne yapıldığı;

Bu forumda resimli anlatım:

http://www.airguns.budu.pl/sho…?str=serwis_Demontaz_gamo

Buda videolu anlatım:

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Tam anlamıyla ne yapıldığını anlamadım yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Bıçak dediğim süngü çıktı :D silaha takılan yerdeki delik açılınca anladım baya bildiğiniz MAUSER süngüsü :D

Çok sağol abi ya eğer işe yararsa mükemmel olur akşam üstü fotoğrafları yüklerim. :D

Herkese iyi günler.

Dedemden aldığım bir bıçak var ve baya eski bir bıçak ama her yeri pas tutmuş metalin göründüğü yer yok o derece paslı bir bıçak ve zaten üzerinde aşınmalar oluşmuş,
    sapı'da tahta şimdi sormak istediğim şey bu sapa ve demire zarar vermeden nasıl o pası temizleyebilirim?

Şu an telefonum yok akşama doğru resmini atarım ama yardımınız lazım şimdiden teşekkür ediyorum. :)

Artık geri dönüş yok kullanıyorum artık 5,5 i ama çok teşekkür ederim size içime su serptiniz.

Dürbün tavsiyesi için de 'Barska 6-24x50' dürbünü denedikten sona tekrar yorum yapabilirmisiniz merak ettim. Bu arada 200 TL civarı başka dürbün de olabilir.

Kusura bakmayın sitede çok aradım ama pek bir fikir oluşturamadım.Havalı nasıl peki normalde hatsan alacaktım ama hediye gelince mecburen direk aksesuara yöneldim.