ibrahim adlı kullanıcının mesajları

Harbiden ya sıktı iyice bu düzenlemeler,herşeye vergi herşeye ruhsat ,herşeye yasak...

Yasaksız bişi yokmu ya ona başlayacam ;avci;

Ben elktrik müh. öğrencisiyim sırf meraktan amotör telsizciliği araştırdım bi telsiz alıym dostlar edinelim vs derken onunda belgesi sınavları zorunluymuş Hatta ruhsatsız bulundurmanın cezası da ağırmış. Üstelik deprem şehri kocaelinde de artık sınavları yapılmıyormuş. deyil silah bir iletişim aleti bile taşımamız birilerine çok geliyor bu millet için. Allah'tan Cep telefonuna ruhsat yok. ;director;

bende Webley junior var dürbünle 105 dedi 90'a aldım ama bazen ince memetler tam oturmuyor kurduktan sonra namluyu kapatırken düşüyor pellet. tekrar açmıyor boş sıkıyodum ama zararlıymış galiba:) ;lol;;kihhik,#hims

Şu basit 2-3 ytl lik plastik bisiklet pompalarından parlak siyah bitane alın (sibobu yanda deyil ortada olan) Parçaları sökün, Boru kısmı ortadan kesin içine de süngere yada sarı cam bezine sarılmış spiral telefon ahize kablosunu (elektrikçilerde 2-3ytl) yerlestirin. Namlu bağlantı kısmı için de kurusıkıların havaifişek atan aparatını (vidalı var geçme var mı bilmiyorum) (ayrı satılıyomu onu da bilmiyorum) japonlayın(namluyu sıfırlamak için 1 ytl lik lazeri namluya sokun.) Ben daha yapamadım çünkü havalı tüfeğe deyil havalı tabanca için düşündüm ve henüz havalı tabanca alamadım:) Not bu deliksiz tip yani resimdeki gibi yan tarafları delinmiyecek.Not lazer ve fener için spot elektronikçilerde ve gittigidiyorda 8-10 çeşit lazerli fenerler çıkmış bi kaçında tüfek bağlantı aparatı da var.(5-15 ytl arasında)

Crosman C 11 Tactical şeklinde aratırsanız susturuculu modeli bulursunuz hem de 69 dolarmış.(düzü ise 39 dolar).ama malesef Türkiye'de yok sanırım sitelerde bulamadım da :)