melihefe adlı kullanıcının mesajları

arkadaşlar tekrar geçmiş bayramınız mübarek olsun inşallah hepiniz kazasız güzel bir bayram geçirmişsinizdir benim gibi.beyler ben şunu öğrenmek istiyorum derin bilgilerinizden cevaplarsanız sevinirim...diana mod 54-mod52-mod48 aralarındaki farklar mesela bakıldığında güçleri aynı görünüyor yani sadece mod54 te tepmeyle ilgili bir fark var sanırım ötekilerde sadece kundak fa rkımı var ben yakın zamanda bu tüfeklerden birini almayı düşünüyorumda o yüzden sordum ve 5.5 ile 4.5mm arasında kararsızım mesela 4.5la 100m mesafede gram olarak en ağır pelleti kullansam nasıl bir performans elde ederim ve sizlerin tavsiyeleri nedir açıklamalı bir şekilde yazabilirmisiniz ayrıca forumdaki tüfekleride takip ediyorum almanyadanda dürbün siparişi verdim akrabalarıma inşallah yıl başında elimde olucak valizde getiririm dediler ama sorun olmaz inşallah markası jager 6-24x50 ao bu marka hakkında bilgisi olan varmı 69euro fiatı sizce uygunmu herkeze teşekkür ederim.#birtday£#birtday£

iyi akşamlar arkadaşlar ben remington summit diye bir tüfek gördüm bilgisi olan varmı varsa nasıl bir tüfektir 1000fps falan yazıyor ama türkiyede bulunurmu tip olarak çok hoş.

artı 100m mesafe atışlarda 4.5mm mi 5.5mm mi daha isabetli olur

çok soru soruyorum ama sizlerin deneyimlerinizden dolayı bilginiz vardır diye ben almanyadan akrabalarıma havalı tüfek getirtebilirmiyim acaba gümrükte sorun çıkarmı yada para alırlarmı kendimin diyerek sorunsuz geçirebilirmi aranızda bu şekilde getirten varmı bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.