ramazan adlı kullanıcının mesajları

arkadsım merhaba 97 k çok isabetli ve mukemmel bir tüfek ama ben 5.5 istiyorum onunda guçlü olabılmesı ıcın para harcaman lazım demıssın ? şimdi bu tufek zaten 1500 lira civarı daha ne harcayayım ben buna ? o paraya pcp almak daha mantıklı deyılmı?

diana 460 magnumu es geçmeyin lütfen aradıgınız tüm özellikleri taşıyan bir slahtır ;tufey#g;$i;d;

Espadayı yanına alacaksın, alışveriş merkezinde kapıda ötecek, bir dahha diyip çıkartıvericeksin :)

Ya da pazara gidiceksin, abi kes ordan 3 kilo kabak diyeceksin, adam testereyle keserken, ohho bugüne yapıcam ben kabak tatlısını çekil deyip cebinden espadayı çıkartacaksın ;şrofls;.

ben size dükkandan bir tane satır yolliyim o daha çok işinizi yarar #hims;kihhik,;lol;;rofl.;

çok teşekkürler 1905 sss bizleri kırmayıpta bıçaklarınızı sergilediginiz ve bıçaklar hakkında bilgilerinizi paylaştıgınız için ;d;;d;;d;

iceman kardeşim bilgilendirmelerin için çok teşekkürler ;d; fakat benim gördügüm damascuslarda ben hiç kaliteyi göremedigim için almak tan vaz geçtim hal böyle oluncada damascus edinmektende vazgeçtim satıcıya sordugumda biçaklar nerde yapılıyor diye bana ingilterede yapıldıgını söyledi tabiki bu kadar sıradan bi ürünü ingilterde yapılmış olamazdı inanamadım onun için dedim bora biçakların yapımı ve estetigi damascuslardan güzel diye belki bir gün gene bir yerede çok güzel bi damascu sa rastlasam alırım ayrıca kaynak sahibi olan sayın kemal elitemize de saygılarımla ;d;

damascus alma hayallerim bugun bitti bu gun bahsedilen av bayisinde bıçakları ve çakıları inceledim ne o parayı verir nede o bıçaklardan bir tane edinirim ben kendi şahsıma hiç ama hiç begenmedim crow un dedigi gibi begenilen bir bıçagı insan bırakmak istemez katılıyorum kendisine inanın orada inceledigim bora bıçaklar damascus lardan daha güzel geldi bana kısaca damascus benim için bitmiştir g;$i

Murat Abi 'nin dediği gibi; görmeden damascusa çok para vermeyin.(en azından Türkiyede) Damascus un hangi çeliklerden oluşturulduğunu öğrenebilirseniz iyi olur. Mogan bıçak, bir ara damascus getirme, hatta üretme yolları düşünüyodu, son durum nedir bilmiyorum. Bora bıçakta çok güzel 2 tane damascus vardı, satıldımı bilmiyorum ama fiyat biraz yüksekti. Almanyada damascuslara özel bir ilgi var, ordan gelen bi tanıdığınız varsa orta boy bir bıçak getirtilebilir ama oda tuzlu olur. Ben şansıma güveniyorum derseniz; internet üzerinden yurtdışından çok güzel damascus çelikler ve bıçaklar alabilirsiniz.

bilgilendirmelerinize çok teşekkür ederim istanbulda bir av bayisi damascus biçakları getirmiş ama gidip yerinde inceleme fırsatım olmadı henuz fiyatlarıda 350 400 arası modellere göre degişiyor ama ne derece kaliteli bıçaklar onu bilemiyorum :him:s

damascus bıçak almak istiyorum incelemelerim sonucunda bir av bayisinde satılıyor fakat hiç alış veriş yapmadıgım için bıçakların kalitesine veya orjinalligine güvenemiyorum bilgisi olan arkadaşlarımın damascus bıçak lar konusunda ve alabilecegim yer konusunda bilgilerini paylaşırlarsa çok sevinirim

Sıfırlamamı kapalı atış poligonunda yani sıfır rüzgar altında yaptım . Kullandığım pellet Crossman Heavy Premier 10.5 grain atışlar 195-185 bar arası. İnşallah daha uzak gurupman çalışması fırsatı bulup bunuda paylaşabilirim. Hedefin yanına para koymadım hedef kağıdını tutturmada kullandığım pünez yeterli olur sanırsam. Bu arada 3 atış yapmıştım. Keşke bende bir 22 cal .AA s410 sahibi olabilsem.

[Resim Engellendi: http://i54.tinypic.com/sbkft5.jpg]

güzel atışlar ;d; tebrikler siz bir polis olarak neden kıbrısta 22 calibre havalı silah yasak açıklarsanız bilgi edinmiş oluruz :him:s tşklr

Havalıyla da, ateşliyle de vurmak caiz olduğu gibi, tekme tokat dövmekde ehvendir... Neticede bunu yapan insan değildir, o halde hayvandır ve hemde zararlı hayvandır, zararlı hayvanında sonu bellidir... X(

Sevgiler,

o kendini bilmez kişilerin yaptıklarını hayvanlar yapmaz (o kişileri zavallı hayvanlarla bir tutmayalım lütfen) X(;hirr;

Cevaplar için çok teşekkürler. Zoraki' yi bizzat görebileceğim bir adres verebilir misiniz? Kocaeli' ndeyim, İstanbul anadolu tarafı olursa daha iyi olur, yoksa da karşıya geçeriz artık.

bence o kadar geldikten sonra yeri yani imalatı imes sanayi sitesinde yanlış hatırlamıyorsam ordan alın bence g;$i