ramazan adlı kullanıcının mesajları

kardeşim ben uzun araştırmalarım sonucunda diana 460 aldım bugun de elime ulaştı bu tip silahlara mustafa beyin önerisiyle gamo dürbunde karar kıldım 9* 40 ao modelinden dha fazla buyugune gerekde yok bence .yatagundan alış veriş yapmak süper ;d; ;d;

arkadaşlar nette gezinirken bu silahla karşılaştım çok estetik ve güçlü görünüyordu yabancı dilde bilmedigimden bişey anlayamadım bilen veya bu silahı kullananlar varsa bilgilerini bizlerle paylaşırlarsa sevinirim fiyatıda gayet makul geldi bana tabiki avrupa fiyatı 960 euro resimleri ve bilgiler mevcut fakat sayfaya ekleyemedim yardım lutfen :him:s

bence benim ğörüşüm benjamin diananın yanında hafif kalır sizde benim gibi etkili bi silah arayışı içersindesiniz size hitap edecek silah 460 magnumdur pcp yi bence hiç düşünmeyin çün ki isteklerini,ze cevap veremeyecektir benim görüşüm bu :thumbdown:

kartalçin arkadaşım yazdıgım veriler diananın 2008 katalogun alınmadır

arkadşım hgdfsa pcp için benjamin bence biraz hafi kalır her meraklıı atıcıda iyi yaylı tüfek olmaı derim o da diana 460

pcp içinde mustafa serdar beyin çıkaracagı pcp beklenmeli ;d;

bende uzun araştırmalar ve incelemeler sonucunda bende 460 magnumu almaya karar verdim bana göre nedeni 54 çok agır ve biraz kaba geldi 35o namludan kırma oldugu için birazda sopayı andırır gibi uzun oldugu için tercih etmedim 460 daha derli toplu hafif ve kibar elimdeki 2008 katologundaki verileride aynen şöyle

54 890fbs 270 ms

350 860 fbs 260 ms

460 890 fbs 270 ms

bunları yerinde satılan av dogada inceledim nacizane kendi görüşlerimdir g;$i

Arkadaşlar ben yaylı tufegimde(diana 460 magnumda) kullanmak üzere GAMO bir dürbün(mustafa serdar beyin tavsiyesiyle)edinmek istiyorum ama hangi model olacagına karar veremedim siz arkadaşlarımın tavsiye ve önerilerini bekliyorum ama mutlaka gamo durbun ama hangi model olacak saygılarımla:him:s

mustafa bey ben bile pcp duşunmezken bu silahtan sonra çok düşünmeye başladım evanix ar 6 hayran kaldım verdigi ğüç beni cezbetti yatagunda satılırsa bende almak isterim x;.z

mustafa bey bende tum araştırmalarımı yapmış diana 460 almaya karar vermişken bende şimdi sizin tüfeginizi beklemeye başladım dört gözle bekliyoruz herkese hayırlı olsun ;d; agt airgunturk.png