bluemanxxx adlı kullanıcının mesajları

sonunun bu şekilde bitmesine çok sevindim sırf egolarımızı tatmin etmek için tetiğe basmak kolay olanı o hayvanın kendini savunmak gibi bi şansı yok kendimizi o tavşanın yerine koymalıyız birisi gelip bizi vurmaya çalışsa bahar ayının en güzel anlarında heryer yeşillik özgürce dolaşırken bahar ayının tadını çıkarmaya çalışırken bi anda vücudunuza bi pellet saplanıyo acı çeke çeke ölüyosunuz ve yapabileceğiniz hiç bişey yok. O kimseye bi zararı olmadan kendi halinde yaşayıp hayatını devam ettirebilmek için bütün gün yiyecek arayıp karnını doyurmaya çalışan savunmasız bi hayvan tek istediği şey yaşamak herşeyi onun için yapıyor ve birisi kalkıp onun hayatına hiç bir hakkı olmadan son veriyor sırf zevk için bu çok kötü bişey siz doğru olanı yapmışsınız.

beğenmene sevindim raptorx makina manual olarakda çekiyo aslında tam olarak öğrenebilsem daha güzel kareler çekilebilir ama beni aşıyo;şrofls;. bidahaki ay tripot alıcam bazen titretiyorum bulanık çıkıyo

bu gün yatagundan sipariş ettiğim gamo pro hunter ile gamo pro magnum pelletler geldi yanında hediye olarak şapka göndermişler pro hunterin bi kutusunuda 500 lük göndermişler sağolsun mustafa abi çok düşünceli bu gün araziye çıkıp biraz atış yaptım pro hunterle pro magnum isabet olarak fena pelletler değil ama hassas atış yapmadım arabayı uzakta bırakmak zorunda kaldım yol çok bozuktu arabadan destek alarak atıyodum normalde bu sefer ayakta ve diz çökerek atış yaptım ama 30 35m den şişeleri çok rahat vurdum ancak bundan sonra fx pelletlere geçebilirim gamoların birleşim izleri çok belirgin bazıları acayip çapaklı nerdeyse bazılarının kanatları var o pelletlerle hassas atış yapılabileceğini sanmıyorum gerçi bellide olmaz denemek lazım

geçmiş olsun abi kene bu dikkat etmek lazım valla üniversiteyi bartında okudum virüslü kene olan bölgelerden bitanesi araziye çıkarken paçaları
    çorapların içine sokuyoduk pek estetik olmuyodu ama ;kihhik, tedbiri elden bırakmamak lazım ihmal etmeye gelmez

brus77
    tetik şuanda da öyle dokununca boşalmıyo ama tetik çekme mesafesi kısaldığı için önceden çok uzundu bu sefer tetiği çekerken nerde boşalacağını kestiremedim öncekine göre çok çabuk boşaldı tabi tüfeğin dipçiğini yere vurmak gelmedi aklıma çok teşekkür ederim uyarın için dipçiğide vurup deniyim güvenliği elden bırakmamak gerek.saygılar

bu gün tetik ayar vidasını saat yönünde sonuna kadar sıktım tetiğe sprey yağ sıktım az bişey tetik eskisine göre baya bi yumuşadı ev içinde denerken 7m mesafeye kağıt koydum kağıda nokta yaptım tetiğe basmaya başladım hiç anlamadan patladı tam noktanın olduğu yerden girdi pellet ben saat yönünün tersine doğru çevirmiştim o vidayı ondan o kadar sertmiş böyle çok güzel oldu stoeger kullananlar tetik kısmına ince sprey yağ sıksınlar vidayıda saat yönününde sıksınlar çok fark ediyo tetik çekme mesafeside çok kısalıyo bu şekilde

benim tüfeğinde yayı kırıldı nedendir bilmiyorum. ts 10 kullanıyordum ondan sonra böyle oldu.salı günü kargo ile yolladım.bugün gelecekmiş.bakalım gelince görcez ne yapmışlar.artık ts 10 kullanmasam mı diyorum. kim kullandıysa yayı kırıldı.

valla bende ts 10 kullanıyorum şuana kadar kırılmadı ;şrofls;. bende pro huntere dönücem bundan sonra bide onu deniyelim bakalım kullananlar memnunmuş

ayak olarak tek parça ayak alman lazım ben kullanıyorum şuana kadar 700 pellet attım bi sorun yok ama dürbünün ömrü uzun olsun dersen bütçede sıkıntı değilse yatagun dampa alabilirsin çok fazla tepen bi tüfek değil tek parça ayakla çok rahat işini görür tek parça ayaklar 20-30tl arasında dampa ayak ise 80 küsür olması lazım

bu tetiği tam olarak ayarladıktan sonra 50m grupmanı yapıp buraya koyarsanız çok faydalı olur çünkü stoegerdeki tetikle grupman yapmak baya zor tetiği ezdikçe tüfeğin milimetrikte olsa oynadığını hissediyorum buda grupmanın çok sapmasına neden oluyo saygılar..