fg1410 adlı kullanıcının mesajları

Siz o mandalın ahşaba zarar vermemesi için kurma kolunu sonuna kadar çekmiyormusunuz yoksa çektiğiniz halde mi kurulmuyor ?
    Benim tüfeğimde kurulma konusunda bir sıkıntı yok. Sadece o mandal kurduğumda ahşaba dayanıyor, kurma kolunu tekrar namlu altına kilitlemeden evvel o mandalı biraz öne itip kurma kolunu öyle kapatıyorum. Bu itme sırasında mandal kundağın 7 - 8mm bir bölümüne sürtünüyor ve oradaki ahşabın boyasını soyacaktır zamanla. Fakat bunu dert etmiyorum, evet olmasa daha iyiydi ama mekanik aksam sağlam olduğu sürece benim için çok önemli değil.

USTA BENİM AHŞABA TAKILIYOR BİR YERDEN SONRA HİÇ GİTMİYOR.....YANİ KURULMUYOR TÜFEK...DOLAYISIYLA BOZUK.....YAPTIRMAM GEREK... BU İŞİ YAPAN KİMSEYİ DE BİLMİYORUM....

NEREDE NASIL YAPILIR BİLEN VARSA YARDIMA İHTİYACIM VAR...SAYGILARIMLA

MErhaba ilgilendiğiniz için teşekkür ederim...

biliyorsunuz bu modellerde namlunun altında bir kurma kolu var..ben tüfeğimi kuramıyorum çünki bu kurma kolunun enmiyet mandalı kundağa sürtmeye başladı...

halledilebilecek bir problem sanıyorum...birde menzil olarak güçlendirmek istiyorum...yapılabilecek bir şeyler varmı ?