jokerhm adlı kullanıcının mesajları

Abi Fx seni reklam videolarında oynatmalı bence. Sırf seni izlemek için yarışmaya gelmeye karar verdim. Hayretler içerisindeyim valla.

:!: Çok güzel gurup ama fx revo ' nun klibindeki ninemide yabana atmayın ;kihhik, :thumbup:

Bakalım bu gurupdan sonra neler neler gelicek ;tufey# ;tese;kkur

arkadaşlar bu namluların lw oldugunu subat teslim olmasından anlayın neden subatta teslim ediyo çünkü lw namlu siparişleri aralık yada ocak aylarında gelecek oldugundan malum benim namlu maceramı biliyorsunuz ben 1 ay bekledim ve lw namluların aralık ocak aylarında gelceğini söyleidiler ve bende farkı nı vererek ellerindeki 10lu lw namlulu tüfeği aldım. yani buradan anlyınki neden subat ayı? lw namlu olmasaydı hemen teslim edemezlermiydi ederler işde jsubat teslimi olmasının sebebi lw nanlu beklemeleri. birde su var hatsan ne söz verdiyse yapar. yanlışıda varsa düzeltir. buna ben inandım ve güveniyorum. benim sevgili hatsandan ricam bu lw namlunun sırrını bulsunlar tekniğini anlasınlar, hatta mühendislerinden kimini lw fabrikalarına ajan olarak yollasınlar işci gibi görünsünler ve bu işin sırrını öğrensinler hatsan namluları lw kalitesinde hassasiyetinde yapsınlar işde o zaman hatsan tam hatsan olur. saygılar

Kardeş güzel demişsin ama bak FX lerde bile LW namlu kullanılıyor yani kendi üretmiyor yapılacak iş olsa ilk onlar yapardı sanırım :him:s ama şunuda atlamayalım sözünü tutmuş ilk 25 lw namlu ;şrofls;.

iyi akşamlar herkese

bende sabırsızlıkla bekleyenlerdenim.lansman ne zaman acaba

Bu ayın 16 ' sında yapılacak bulusmada süpriz yapıp cıkarmasınlar :him:s Mustafa bey lansmanın kasım ayı içerisinde bir bulusma ile olucagını söylemisti hadi bakalım hayırlısı... ;kovboys;