jl audio adlı kullanıcının mesajları

herkeze cevapları için teşekkürler abicim peki pellet atan modellerden ne tavsiye edersiniz 200-300tl arası ve onlarda 10 metreden cam kırar kutu kola delicek güçtemidir güç önceliğim birde söylediğiniz crosman 357 wigilente olan diymi benim konuda sorduğum o silahta 8-10 metreden içi soda dolu bi şişe dolu bi kutu kola patlatabiliyomusunuz ?

Arkadaşlar herkeze merhaba foruma yeni üye oldum yaklaşık 1 haftadır havalı silahlara merak saldım bi kaç marka model arasında kaldım açıkcası sadece youtubeden izlediğim videolar ile silahları tanıyorum bu konuda hiç bilgi sahibi deilim almak istediklerim karar veremediğim silahlar şöyle ....Asg steyr m9-a1 4.5mm (449fps).(215tl)----Crosman wigilente 4.5mm (465fps).(265tl)---- Dan wesson 6'' (426fps).(380tl)---- ilk silahım olucağı için benim için önemli olan stabil güçlü ve birazda ucuz olması açıkcası videolardan çokda heves ettim izlediğim kadarıyla dolu bi soda şişesini kırsın kutu kolayı delsin o güçte bi silah olsun istiyorum ilk önceliğim bu... birde hem pellet hemde bb mermisi atıyormu bu modeller ? aslında fiyat performans olarak videolarda asg m9a1 ile crosman wigilente arasında kaldım crosman normalde 380fps civarında çıkış gücüne sahipken blue arrow pellets mermi ile bu hız 480fps ye kadar çıkıyor ama o mermiden tr de sanırım yok ben bulamadım.. kısaca siz olsanız hangisini alırdınız benim isteğimi ve beklentimi karşılıcak hem güçlü fiyatı uygun farklı önerileriniz varsa onlarıda değerlendirmek isterim dış görüntüsü önemli deil yardımlarınızı bekliyorum herkeze iyi forumlar dilerim