proteam adlı kullanıcının mesajları

Merhabalar hocam ben at 44 sahibi olduğumdan at 44 ü öneririm. galatian tasarımı bence arutlu olmalı o tasarıma tıss sesi yakuşmıyor bana göre. daha bir av tüfeği havası var galatianda. bu benim görüşüm tabi.

merhaba bende göz gez arpacık atmaya bayılırım, at 44 long tac lw var bende tüpüne regulator takıldı hatsanda daha doğrusu silahnilk sahibi taktırmış, silah + dürbün + yedek şarjörler dolu olarak atışa hazır şarjör + modderatör tüfek 5200 gram oluyor long da long ile normalin farkı long 1 sarjör fazla atıyor stabil olarak birde notmalinde lw namlu yok x yazan versiyonlar gezsiz qe yazanlar gezsiz bilginiz olsun

lw namlu yiv setleri daha belirgin ve düzgün. at 44 lw ve mod 125 var iki farklı namlu yiv setler bariz şekilde lw de daha net görünüyor buda iyi dönen mermi stabil ilerleme demek bana göre

Hayırlı olsun görselliği çok güzel değil ama kötüde değil. Güzel günlerde kullanın isabetiniz bol olsun arızaolmasın. keyif alın inşallah

bana göre uzun mesafe atışlarında pellet ağır olmalı 18 grean gibi. ben gez ve arpacık tışına bayılıyorum. nişan alma sistemim şöyle önce 2 göz açık sadece arpacığa bakarak hedefi işsaretliyorum paralax oluşacak ama en net görüne görüntüye odaklanıp ben sağ elle tetik çektiğim için sol gözü yavaşça kapatıyorum gez yarını ondan sonra yapıyorum 100 de 75 vuruş oluyor. ama hedefi görmek lazım birde tetiği yavaşcezmek ve tetik düşünce pellet çıkana kadar silahı oynatmamak. mesla 75 metrede çöp konteynerinda ki şişeyi çok zor gördüğüm için mermiler hep yakınında geçiyor. demek istediğim hedef net görülmezse fluluğa atış yapmak şans işi ne giriyor. :)

Belki model uçaklarda kullanılan servo motorlar olabilir. ama servo enaz 9v pille çalışandan olmalı ve at 44 gbi mekanizmaya olur. ama sistem atış yaptığını ve mekanizmayı kurması gerektiğini nasıl anlayacak.sarjör değişimi için kolu iptal etmemeiz gerek buda ervoyu nereye takacağız ve pil nerde olacak bayağı üretim işi olur. yani sıfırdan kundak yapılması gerek. buda tecrübe ve teknik bilgi ve alet edavat demek bana göre en ucuz ahşaptan olur onuda nasıl kesecez vs vs. bana zor ama olmaz değil gibi geldi.