casper_12 adlı kullanıcının mesajları

• [font='&quot']bugun itibari ile bir hatsan mod125 vortex sahibiyim uzun bir süre araştırdım biraz bütçe ve biraz araştırma sonucu bana en uygununun bu tüfek olduguna kararverdi ve bu aksam bır tane aldım. tüfeği istanbul istoçta yabanavdan aldım sahibi gayet iyi yardımcı oldu.
      [/font]
    • [font='&quot']ellerinde son bitane kalmıstı onuda ben aldım 550 tlye zar zor verdi artık fiyatı çokmu azmı bilmem baya arastırdım.2.el alıcaktım fakat en sağlıklısı bunun olucagı kanısına vardım. yanında 2 paket farklı saçmalarda hediye etti biriisini zorla verdi hatta.:) [/font]
    • [font='&quot'][/font]
    • [font='&quot']yalnız uzun süre durmadanmıdır bilmem ama iç tarafı biraz yağlıküflümü paslımı gibi bişey var elledim yağlı pas gibi elime geldi. biraz zor kuruluyor oda sanırım yağlayıp bir süre kullanımdan sonra iyişelir sanıyorum.[/font]
    • [font='&quot'][/font]
    • [font='&quot']kullanım amacım tabi atışlarımı iyileştirmek ve güzel vakit geçirmek babamda prof. avcıdır lisanlı bir şekilde ben ateşli silahlardan pek hoşlanmadığım icin havalı grubuna yöneldim.[/font]
    • [font='&quot'][/font]
    • [font='&quot']çok bir bilgim yok hangi yerde hangi saçma kullanıcağım. istanbulda kullanabileceğim yerler. ve benım bilmediğim husular hakkında siz değerli "airgunturk" kullanıcıları olarak bilgilerinizi ve düşüncelerinizi paylaşırsanız minnettar olurum. g;$i [/font]

[font='&quot'][/font]