OLUMSUZ adlı kullanıcının mesajları

hayırlı olsun güzel tüfek bende gen 1 var tasarımına hastayım cidden çok hoş birde modüler yapıda isabetine gelirsek ben jsb kullanmıyorum o sebebten orjinal namlusu bana isabeti çok iyi gelmedi altını çizeyim kötü değil ama ben 30 veya 50 mt den sineği vurmak istediğim için bana çok isabetli gelmedi bende elimde olan 53 cm kral namlusunu taktım isabeti hatrısayılır şekilde arttı üstelik spoton pars la

Benimki hatsan torpedo baya seviyordu tek delik yapıyordu ilk namlu ama dediğim gibi şuan tüfek arızalı valf ayarı falan verilmesi lazım heralde bununla da tek delik yapacak

inşaallah

Spoton 18.13 düzelmesi zor 5 kez gönderdim halen aynı sorun var sözde ustası ile tartıştım yarın arayıp yapılmadığına dair video ve ustalarının iddialarını bitirecek konuşmalar yapacağım Şahitli ama tüfeği göndermeyecem

hadi hayırlısı pointed denedinmi hiç kral namluları bazen pointedi parstan daha çok seviyor

Görüşleriniz için çok teşekkürler hocam. Hala çok beğenmeme rağmen sizin de belirttiğiniz gibi RP modeli ile ilgili bazı problemlerin olması sebebiyle ve sonraki serilerde bu durumun düzelmiş olacağına dair bilgilere ulaşamadığım için sanırım Np02 veya Np03 modellerine yöneleceğim. Pompa ile dolumu da düşününce Np03 modeli olacak gibi

Np02 tüp hacmi çok iyi tek eksi yönü namlu kısa bunu almaya karar verirseniz ileride isabetini beğenmezseniz Np03 namlusu takarak isabetini arttırabilirsiniz

Bu ADAMdan bir şey almaya gelmiyor arkadaş bir satıcı malının arkasında bu denli mi durur aldığım tüfek arızalı çıktı 5 kez sıfır parçalar ile değişti geldi adam bir kere öf demedi hemen halledelim dedi fabrika ile bizzat görüşüp ne lazımsa fazlasını istedi aldı benim kral puncher breaker s modeli sonunda adam oldu galiba 58cm namlu 330 cc tüp takılıp gönderiliyor bakalım hayırlısı olsun herkesin alışveriş yaptığı kişi farklıdır ama ben bu ADAMI tek geçiyorum saygılarımla

Orjinali 53 cm 58cm denediniz mi isabeti nasıl

ben kullanmadım ama 58cm namlu var isabeti iyi olması lazım zira bende 40.7 ve 53 cm var isabetinden çok memnunum,

tüp hacmi çok fazla pompa ile dolduramazsın imkansız değil ama çok çok zorlar dolum tüpü yoksa sıkıntı ,

eğer yanlış bilmiyorsam sadece 6,35 lik olanı var benim tercih etmeyeceğim bir calibre hem pelleti pahalı hemde tüp daha çabuk boşalıyor ,

kısacası benim almayı düşünmeyeceğim bir tüfek kral firması muhtemelen av maksatlı üretmiş olabilir türkiyede havalı tüfek avı yasak ama yurt dışında serbest illa kral olacaksa daha uygun fiyata (Kral Puncher NEMESIS S Bullpup) bu tüfek daha çok ilgimi çeker 5,5 luk olanı ha bu arada sen gene araştırmanı yap ben sadece 15 yıllık pcp birikimimden kendimce yazdım birşeyler

Reximex tormenta da bana bir şansızlık denk geldiki grupman sorunu yaşadım işin garibi kardeşim ben daha bu sorunu çözmeden kendine tormenta aldı sonuç şaşırtıcı 30 metreden çiviyi tahtaya tutturuyor du tormenta ile çiviyi tahtaya çakıyordu gözümle görmesem inanmazdım sonra kendi tüfeğimdeki sorunun namludan olduğuna emin oldum sıfır namlu alacaktım sonra bu siteden bir arkadaşın elinde 2 adet kral namlusu olduğunu öğrendim ve aldım biri 40.7 diğeri 53 cm idi fiyatıda uygun olunca denemek için aldım 40.7 lık namluyu tormentaya taktım sonuç mükemmel oldu ama burada şu çıkmasın reximex namluları kötü dür diye sadece bana gelen tormenta nın namlusu nda bir sıkıntı vardı belkide yoktu sevdiği pelleti bulamadım olay bundan ibaret

Ama reximex in ürettiği bütün tüfeklerin tasarımını beğeniyorum hele tormenta ve yeni aldığım tohreno şuan elimde iki adet reximex tüfek oldu ikiside birbirinden güzeller.

Mod 125 snıper vortex tüfeğe önerebileceğiniz fiyat performans ürünü dürbün ve dampa ayak tavsiyesi istiyorum. Not: Bu hayvan üstüne monte ettiğim ne varsa sırtından atıyor, bu parçaladığım ikinci dürbün.

Mod 125 uzun süre kullandım sana tavsiyem üzerine dürbün takarak dürbün israfında bulunma en kaliteli ayağı dahi kullansan dürbün içinde iç merceği ve artıkılı tutan vidalar kürdan ucu kadar dayanmaz .

Benim gibi illaki hedefi dürbünden göreceğim diyorsan pcp başka altarnatif yok maalesef

Bu grupmanı doğru kabul edip fabrikada yapılan dar grupmanı es geçecek olursak sorun kesinlikle namluda. Anlamadığım husus bu firmalar normalde tek bir namlu için bu kadar lafı kendilerine yakıştırmazlar. Bizzat Kral firmasında yaşadığım olayda sorgusuz sualsiz namluyu yenilediklerini biliyorum.

Tüfeği tekrar göndereyim diyorum ama fabrika 25mt test atışı yapacak çıkan sonuç kendilerince olumlu çıkarsa tüfeğe işlem yapılmadan geri gönderecekler namlu satın alsam diyorum 800 TL düzelmezise boşuna almış olacağım aslında breaker s namlusu ile gayet isabetli kral manlusu alsam sorun yok ama namlu uzun olduğu için tüfeğin boyu uzadı tüfeğin kibarlığı gitti ee ben bu tüfeği kısa boylu bullup tarzı Kibar olduğu için almıştım

Fabrika 25 MT değilde 50mt üzeri deneme yapmazlar mı rica etsem

Ben İstanbul la dönünce kapalı ortamda deneme yapacaktım ama dayanamadım bugün deneme yaptım fotoğrafta görünen grupmanlar tormenta ile yapıldı mesafe 60 MT açık alan Rüzgar az hava soğuk soldaki 2 grupman tormenta ve kendi namlusu ile sağdaki 2 grupman tormentaya taktığım kral bullup breaker s ile tekrar söylüyorum sorun namluda gibi duruyor ya crown düzgün değil yada yivset bir yerde bir sıkıntı var okesin

Tormenta nın namlusu kısa ondan olurmu bilmiyorum ustaların yorumuna bırakıyorum

Anlıyorum sizi yalnız dinlememek diye bir durum yok zaten yazışmalarınız mevcut ha aslında çok ta uygun bir hareket olmamış ama abicim orada o ringin ne işi var bir 2 yine sözümün arkasındayım arızalı olduğunu bile bile neden alıyor ve adamın bütün iyi niyeti ile iadeyi kabul etmesini kabullenmiyorsun sonuçta risk aldın ve bunun kargo sunuda bedel olarak görebilirdin o ilan bir seneyi aştı ilk face gurubunda bu çizginin ne olduğunu sorduğunda ben orta merceğin çatlak olduğunu söylemiştim demekki yorumum inandırıcı gelmemiş o ring olduğu kanaati baskın gelmiş ve açıklamasını yapmış ben söküp dağıtmadım diyor ha ben olsam bu şekilde sıkıntılı olduğuna inandığım ürünü çok açık dille belirtirdim kardeşim arızalı sorumluluk kabul etmem hurda niyetine alacaksın diye hatta kendim dağıtır dürbünün ciğerini söker bilgi edinirdim kesinlikle bunu yapardım

Ben sizin bu dürbün hakkındaki yorumunuzu görmedim görseydim dikkate alırdım ama ben böyle bir ürünü satışa koymazdım yıllar önce mod 125 tüfeğimde iç merceği çatlatmıştım direk olarak çöpe gitti ama bugün aynı durum benim başıma geldi.

Aslında ben bu konuyu sineye çekip kapatmıştım satan arkadaşa bu durum hakkında konu açacağımı söylemiştim ama açmadım sonra kendisi açtı ve bu konu böylece uzadı gitti