Spancy adlı kullanıcının mesajları

Videoları da ekliyorum.. Yalnız sesler çok farklı çıkmış dikkatimi çeken o oldu :D

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

İnşallah :) Hatta toparlanın mühyeden 3-4 araba gelin bu taraflara.. Güzel yerler vesselam.Serinliğide cabası.. ^^

Helal olsun.. Eğer anlatılan gibi kanı anında kesiyorsa, hemofili hastalığının çaresi bulundu demektir.Artık hemofili kızlar 14 üne girince ölmeyecek.Çok büyük bir gelişme, "kanserin çaresi bulundu" tarzı..

Uyarılarınız için teşekkür ederim , alperenayd...
    Dış kısmı plastik ama içinde metal var mıdır bilemiyorum.Ama sırtçantasıda olacağı için mesafe ölçemeyeceği için sıradan dürbün diye geçirebilir diye düşünüyorum.
    mustafa abi;
    Bir sürü aşama var ve yeminli çevirmen ' e kullanma klavuzunu talimatları çevirtildiğini okumuştum.Abd gibi bir imkanım olmasaydı sporting goods ile düşük fatura bedeli ile şansımı deneyebilirdim.Ama hiç mi hiç gerek yok.Kafaya takmaya bile gerek yok.Nitekim ben bile dürbün TR ye gelince ücretini vereceğim.Sağolsun arkadaş çok vefalı..

Birde dürbünle daha fazla haşır neşir olursanız , artıkıl kalınlığını, artıkılın netliğini merak ediyorum(artıkıl'ı silik çıkan bir bsa varmışta...)
    Siz hangi kullanıcıdan almıştınız sakıncası yoksa link verebilir misiniz?

Gift, sporting goods vs. ile zamanında çok bilgisayar bileşeni getirttik.
    Ama hiç gerek yok.Hiç riske girmeye kafa yormaya deymez.Acelem yok bir yere kaçmıyorum.Arkadaşa aldırırım koyar bavuluna gelir : )
    Ayrıca kıllığına gelipte koliyi açarsa istenilen evraklar vs. adamı öldürür. :D

Peki Mustafa abi, artıkıl netliği hakkında da biraz bilgi verebilir misin.Artıkıl'ı net değil diyen var, artıkıl'ı kalın diyen var.Ben mildotlu olanı alacağım.
    Ebaydan , usa ' ya postalatacağım.Oradan gelen bir arkadaş 1 ay içerisinde bavuluna koyup gelicek. Sizdeki iyi şansmış direk gümrükten geçmiş uğraşmadan :)

http://cgi.ebay.com/BSA-Tactic…52BUA%26otn%3D2%26ps%3D33

Bu dürbünü almayı planlıyorum.% 100 feedback var.Kaplamasız olan modeli alacağım yani :)
    Bu arada sizdeki de mildot değil mi?Genelde kaplamalı olanlar duplex diye geçiyorduda..

Seçimin hayırlı olsun.. Bende üretiminin durdurulduğunu biliyordum.. En iyisi fabrikayı arayıp sorman..
    Ayrıca " Ve adamların lw namlusu bile kendi üretimleri. " demişsin. Bu tamamen asparagas. Namluları ithal ediyorlar.
    Lw namlu adı üstünde.L&W den alıp silahlara monte ediyorlar.Yoksa bu kadar istikrarlı bir atış eğrisi de olamazdı..

Tam anlamıyla hemşeri değiliz ki.. Sen Ç.dere, ben K.hamam.. Ama uzaklardan bir yerlerden bağlantıyı yakalarsak tam anlamıyla hemşeri çıkacaz..
    Ama itiraf ediyorum akraba çıkıcaz demek istemiştim :P

Bu gidişat kötü ;confused;

Yakında mutasyon geçirip hepimiz ateşli silahlarla gelmeye başlayacağız. Bu durumda 1. Çamlık, 2. Çamlık filan kesmeyecek bizi, şöyle Kızılcahamam ormanlarına filan doğru açılacağız. Tavşan, Tilki, domuz bahtımıza ne çıkarsa artık

Haftasonu memleketteydim, çıktım bizim yaylaya.. Havalı, ateşli Allah ne verdiyse giriştim :)
    Kızılcahamam taraflarına giderseniz rehber olurum x;.z

Tüpü boşalttım Kadir Abi.. Yarın, arayıp tüpün değişimini isteyecem..
    Bende fabrikaya kızdım.3. değişim olacak.. Bir tüp değiştirmek bu kadar zor mu ? Neden üretimde bir standart yok ? Ucuz olunca, sandalyesinde oturacak tüpleri fiziki olarak kontrol edecek biri tutulamıyor mu?
    Hadi basınç testini felan boşverdim ama fiziki bir hasar bariz belli.. Ben bile tüpü alınca ilk 10 sn da anladım böyle birşeyin olduğunu... Kaldıkı kargoda oluşabilcek türde bir hasar değil.Hangi kargo şirketi , köpüklü koliden çelik tüpe bu derece bir hasar verebilir ? Yada yaparsa ne ile yapar, elmas ile mi daha sert bir metal ile mi...
    Herneyse kazasız belasız tüpümü boşalttım .

Darbe almasına imkan yok.. Çok güzel bir ambalajla göndermiştim.Onlarda aynen benim ambalajımı kullanarak geri yollamışlar.Sımsıkı, sarsılmaz bir şekilde tek başına yollamıştım.. Anlamadım neden böyle geldi..
    [Resim Engellendi: http://img111.imageshack.us/img111/5642/img1969.jpg]

[Resim Engellendi: http://img24.imageshack.us/img24/9440/img1967n.jpg]

Daha kısa mesafeden makina netleyemiyor.. Delik küçük ama, zayıf nokta sonuçta.. (delik diyorum, darbe diyeyim)