aliihsanercan adlı kullanıcının mesajları

arkadaşlar raider'ın tetiğe her basışta atma(seri) özelliği var mı? cahilliğimi maruz görün g;$i ayrıca bi sorum daha olacak.alanyada yangın tüpleri satan biyer var oradaki yetkili kişiye 200 bar basınca dayanacak tüpün var mı diye sorduğumda fabrikayı aradı. fabrika ellerinde 5 kg co2 tüpünün olduğunu ve 200 bara dayandığını söyledi fiyatı da 210 ytl. ayrıca çelikten yapıldığını söyledi.bi başka sorum: acaba pcp lerde azot, co2, kuru hava bunlardan hangileri kullanılır. bilgi verirseniz çok sevinirim.ben de kıdem atlamak istiyorumda inşallah :thumbup:

engin geçmiş olsun ne bu şanssızlık ya allah bundan büyüğünü gösrtermesin de. bu yumuşama bende de oldu dün ama ben daha evvel yağlamıştım.ondan mı oldu acaba diye düşündüm. budün ben de yaklaşık 250 atış yaptım sonradan düzeldi.ama 35 metreden pelleti pellet deliğinden geçirmeyi başardım. :thumbup:

nucleex ışığın azaltılıp çoğaltıldığı yere demiyorum ilk mercekte olan biyer. tüfeği ilk aldığımda sıfırlanmış gibi denk geldi sonra orayı - işaretine doğru çevirdim.netlik kayboldu zaten ondan sonra fazla kucalamadım çünkü dürbün ayarı bozuldu.ve bu tür kalitesiz dürbünlerde zoomla oynayınca ayarın bozulduğunu öğrendim bi daha ne zoomuyla nede orayla oynadım. sağolun ?(

arkadaşlar 3-9*40 tasko dürbünü 2100 de kullanıyorum ilk mercekte + ve - işaretleri var acaba bu paralax ayarı için midir? ayrıca paralaxla mesafe ayarı nasıl yapılır? teşekkürler x;.z

veli beyden bende tasko 3-9*40 dürbün aldım.bu gün geldi. crosman 2100'e taktım tüfek okadar güzel göründü ki gözüme anlatamam g;$i daha sonra atışlara geçtim.şansımdan dürbün sıfırlanmış olarak denkgeldi.inanamıyorum ya. 30 metreden su şişesi kapağını 3 defe arka arkaya tam ortasında vurdu. bu tüfeğin atış zevki böyleyse acaba pcp'nin nasıl acaba? cevabı belli tabi mükemmel. x;.z

merhaba arkadaşlar ben de 2100 aldım. aldığım yerin kargo ile ilgili hatasından dolayı 1000 adet finale match pellet sahibi oldum sorum şu: hard turk arkadaşım 25-40 metrelerde match pelleti devreden çıkardığını söylemiş. neden? Acaba 25 -30 metrelerde en etkili ve istikrarlı pellet hangisidir? Match pelletleri etkili kullanabileceğim metre ne kadardır.Biraz uzun oldu kusura bakmayın şimdiden teşekkürler. +;tuftabV#

peki tüfeğin iç mekanizmasını nasıl ve hangi yağlarla yağlayacağız bide bununla ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız seviniriz. teşekkürler.şimdiiden bayramınız kutlu olsun :)

arkadaşlar bende aldım 2100 crosman 15 metreden kutu colaya attım yerinden kıpırdamadan deldi geçti. ayrıca suntayı da delip geçti.amabir sorum olacak bu tüfeğin bakımı nasıl olacak ve yan taraftaki yani soldaki mekanizma ne işe yarıyor selamlar