jitan adlı kullanıcının mesajları

yataguna sesleniyorum veya ithahatla bu işi yapan arkadaşlara abilere getirtin bunlardan alalım tabi fiyatlarıda önemli askerde gerceğini kulanmıştım siirt eruhta çok dehşet bi tüfek görüntüsü sesi mekanizması offrf off benim evde sadece dursun bu silah başkada bişi istemem

emre kardes silahın resimleri güzelde nerde satıldıgını bulamadım sen nerden aldın acaba ben internetten baktım ama bulamadım bide aşagı yukarı fiyatı ne kadardır bunun (yatagunda buldum tamamdır)

sitesinde fiyatı var 1354 tl di galiba yanlış hatırlamıyosam bide pompalı tüfek veriyolar veya yarı otamatik av tüfeği hemde hediyesi yeri ümraniyede şu ruhsat sorun olmasa alırdım bitane bunlardan yerli glock gibi görünüşü

abiler ben bir glock hayramı olarak kendisni alamıyorum fiyatından dolayı ama bu silahın havalı silahlarda benziyeni varmı ben bitane buldum ama pek tecrübem olmadıgı için sizede soramk istedim Crosman - T4 nası bi silahtır vea glock a benzer başka bildikleriniz varsa sölerseniz sevenirim

arkadaslar ben bu havalı silah konusunda yeniyim bu silahı biraz arastırdım (walter cp 88 6inç) ve hosumada gitti tahtakale mercan taraflarında 500 ytl ye buldum sizin düşünceleriniz nedir işin ustası olarak yani bu silah ettkilimidir yanlıs anlamayın ama insanın aklına ister istemez geliyo yani bu silah adam öldürürmü ben sadece deneme atışları için alıcam zevk için yani ama bu soruda aklıma takılmıyo deil yani insana zarar verirmi bu let bide bunun kullanımı falan kolaymı tüp deiştirme mermi deiştirme falan bilgilendirirseniz cok tesekkür ederim