Jackson adlı kullanıcının mesajları

Arkadaşlar bence hiç bunlarla uğraşmayın.Yok omuza oturmuş oturmamış,yok gazlıymış vs...Uygun paraya gidin Stoeger Mod2000 alın.Benelli patentli "döner kafa" mekanızma kullanılıyor.Amerika'da ve İtalya'da beğenilen bir tüfek.Ben kullanıyorum çok memnunum.Yeterki tetiği hızlı çek,makineli tüfek gibi atıyor.28-36 gr arası hertürlü belki 500 fişek attım sonuç harikaydı hiç takılmadı.Tavsiye ederim.

Düşünmeden alın yıldız işçilik zerafet ve hafiflik olarak çok başarılı bir tüfek.Avı parçalıyor kısmı hikaye bence bu tüfeğin şoku ve fişeğin gramajı ile ilgili bir durum.

huğlu poze bende kullanıyorum ve çok memnunum.36 cal. bir poze de her zaman safirden iyidir asla tutukluk yapmaz.Burada tek dikkat edeceğin nokta (madem tek kurşun atacaksın) silahın kısa namlulu (61 cm) ve şoksuz slug namlu olması.Ayrıca böyle bir silahla çok zevkli bıldırcın avıda yapabilirsin.

havalı tüfeklerin menzilini göz önüne alırsak 3x9 luk bir dürbün yeter...4x12 fazlasıyla yeter burada önemli olan dürbünün yapısı yani havalı silah için yapılmış olması.Bu sayede güçlü yay darbesine dayanıklı olur.Çok pahalı bir zeiss dürbün bile yaylı bir silahta zarar görebilir çünkü yaylı silahlarda 2 yöne de darbe olur.Siz dampa tabir edilen bir mount la orta karar bir havalı silah dürbünüyle bütün ihtiyacınızı görebilirsiniz.Ben 350 magnumum da Bsquare tek parça mount ve Bushnell 4x12x44 kullanıyorum hiçbir sorun yaşamıyorum.

ya bu hatsanı kapıdan içeri sokmayın derim ben sadece meraktan aldım 1 tane mod125 hayatımda gördüğüm en berbat silah.isabet sıfır dengesiz bir güç kötü işçilik.gez en üst seviyedeyken bile hala alt atıyor silah.fabrikaya söyledim yüzüme bile bakmadılar.bunu ne alın nede tanıdıklarınıza aldırın şahsen ben bu konuda elimden geleni yapıyorum yazık milleti aptal yerine koymaya.hele bazıları yazıyor inanamıyorum 120 mt ve üzerinden şişe vuruyorlarmış 120 mt den beni vursunlar bendeki tüfeği vericem

yıldız ın süperpoze ve çiftelerini çok beğeniyorum ayrıca italyada yayınlanan silah dergilerinde de ithal silahlar arasında övgüyle bahsediliyor.kendi görüşüm olarak ben gazlı sistemi tercih etmiyorum çünkü gaz tahliyesi zamanla contayı setleştiriyor ve düşük gramajlı fişeklerde tutukluk yapabiliyor.halk arasında döner kafa olarak bilinen "inertia drive" sistemi daha başarılı bence.alabilen arkadaşlar için benelli yi tek geçerim yerli benelli de stoeger olur.ille gazlı olacaksa da winchester sx3 field mutlaka bakılması gereken bir silah.herkese kazasız avlar

arkadaşlar önce herkese selamlar.4 adet tüfeğim var yaklaşık 25 senelik de avcıyım çok sayıda marka ve tipte tüfek kullandım.otomatik olarak eğer bütçeniz uygunsa Benelli alın,yok eğer yerli alacaksanız Stoeger tavsiye ederim Benelli patentli "inertia drive" mekanizma kullanılıyor.gazlı olmadığı için 28-50 gr arası son derece sağlıklı çalışıyor bendeki hiç tutukluk yapmadı.