kadra47 adlı kullanıcının mesajları

Aynen arkadaşlar haklı,

Bugüne kadar çok tüfek,havalı tabanca ve diğer malzemeleri gönderdim,hatta en son gönderdiğim Evanix tüfeğimde kargocuların keyfi uygulama yaptıklarına şahit oldum nasıl mı?
    Tüfeği Afyon da Ali1984 nickli arkadaşıma sattım abisi orada kargo firmasında çalışıyordu hızlı gitsin diye referans numarasıyla yollamak istedik ancak almadılar,Ali nin abisi ve buradaki kargocu arkadaş telefonda konuşurken şu diyalog geçti,
    Mersinde ki kargocu :"Kardeş biliyorsun biz sıvı ve sıvı bazlı ürünler özellikle yağ almıyoruz ama varil varil gönderiyoruz"
    Adam kendi söylediği ile kendini yalanlıyor neyse telefon kapanınca tüfeği aldılar,(Yurtiçi kargo)
    MNG kargo : Abi tüfek boş mu?
    Kardeşim : Boş
    MNG kargo : Abi bu nasıl tüfek nasıl kırılacak bu ( AT44)
    Kardeşim : Kırılmaz bu boş olduğunu ispatlamak için yer gösterin sıkayım
    MNG kargo : Abi şuraya doğru bir sıkarmısın
    Kardeşim sıkıyor adamlar tüfeği alıp almama değilde nasıl bir tüfek bu muhabbeti başlıyor

PTT kargo Blow havalı tabanca

PTT kargo memuru : Bu ne kardeşim izin alman lazım bu böyle gitmez,
    Ben : abi bu havalı bak böyle kırılıyor içine 4,5 mm saçma konuyor sıksam karşı duvara anca gider ne izni
    PTT kargo memuru : tamam kardeş sağlam paket yap o zaman

Biraz uzun oldu ama kusura bakma yani anlayacağın tamamen keyfi uygulama bence kargoların diğer şubelerini deneyin,

İyi günler
    Veysi

Her ayın ilk pazarı Ankara da eskici pazarı kurulmakta onunla çakışmasın diye cumartesi düşünüldü, güne çok takılmaya gerek yok önceden belirlenecek bir gün seçilebilir.

Örn: 07.04.2013 Pazar günü A Takımı atış alanında ilkini gerçekleştirebiliriz. Saygılar

Kesin olmamakla birlikte bu tarihte (07,04,2013) Ankara da olabilirim,ilk alışverişi yapabilirim,

Antalya Güney Av da bu konuda oldukca iyidir. Mallarının arkasında duran nadir esnaflardan ...

Bu konuda Mersin Güney av Hüseyin abi ve diğer şubedeki Mustafa abi de aynı hassasiyeti gösteriyorlar sağolsunlar,geçen hafta yaşadığım bir olayda teşekkür mesajı yazacaktım ancak forum kapalıydı,Allah hepsinden razı olsun,bol ve helal kazanç nasip etsin İnşallah

Saygılar
    Veysi

Esas Antalya da abilerimizden üstadlarımızdan 300 metrede GLAD ile şişe patlatmış biri yani SİDEPRENSİ Kadir abimiz var ama o artık bir efsane olma yolunda o şimdi büyük balık peşinde onu bulun bence,

Sevgili snipermuyi haklısın toplu tabancalar daha fazla ses çıkartıyor ve yapı olarak şarjörlü silahlara göre değişkendirler ama mermi seçimi de etken,dediğim gibi kurusıkı mermisi alırken özellikle toplu tabanca için dediğin zaman daha farklı mermi bulabilirsin ucu büzüşmüş olan mermilerde ses çok kötü ama toplu silahlar için üretilen kısa ve geniş olan ucunda da yeşil plastik olan mermiler var denemelisin çok acayip ses çıkartıyor,beklentilerin üzerinde,bildiğimiz standart kurusıkı mermisi toplu silahlarda ateşleme sırasında şişme yapıyor veya mermi yüklerken sıkışıyor,dediğim mermilerde böyle bir sorun olmuyor,

Benim bildiğim toplu kurusıkıların mermileri biraz daha kısa ve çok az daha geniş gibi kardeşime hediye olarak almıştım kendisi toplu tabancaların hastası (kesinlikle taşımıyor sadece dolabında arada bir çıkarıp bakıyor) bir ara ucu büzülmüş mermilerden aldık bağırsam daha çok ses çıkardı neydi öyle çıkan sesi kendi bile duymuyordu daha sonra bir av bayii toplu kurusıkı tabancaların mermisini gösterdi dediğim gibi biraz daha kısa ve biraz daha geniş çıkan ses çok çok acayip,bence onu deneyin ama meskun mahal dışında,

Valla süper bir organizasyon.Tam benlik.Survivor ruhumu yaşamam için inanılmaz güzel bir fırsat ve harika bir teklif.
    Hayatımda her zaman böyle şeylerin olmasını isterim ,doğayla yapayalnız.Ama gelin görün ki şu an için askerde olduğum için böyle birşey yaşamam mümkün değil.
    Ama sizinle irtibatı koparmayalım.Benim hayatımın olmazsa olmayı doğa ile yaşam.Askerden döndükten sonra ve daha sonrasında da sürekli böyle organizasyonlar düzenleyelim.
    Bundan sonrası için ben varım.

Togay şu anda seninki de survivor sayılır

Öncelikle emeği geçenlerin ve katkıda bulunanların ellerine emeklerine sağlık,Serdar ve Mehmet kardeşlerimiz çok uğraştılar diğer Abilerim/Kardeşlerim de çok uğraştılar herkesin ellerine sağlık kazasız ve belasız bol isabetli atışlar dilerim.

Saygılarımla
    Veysi