drenax adlı kullanıcının mesajları

mustafa bey teşekkur ederim çok sağolun... bu arada sabahtan beri nette araştırıyorum bir tane italyada airgun shop bulamadım iş gezisi için katılacam gitmişken birşeyler almak istiyorum ama bu italyanlar hobiye pek meraklı deil galiba

evanix ar 6 ile atış yapmaya başladım daha öncede soylediğim gibi benim ilk pcp tufeğim, ara dolum aparatında bayağı bir sorunu yaşamıştım ama herşeye rağmen verdiğim zahmeti fazlasıyla karşıladı bunun için airgun turk ailesine teşekkur ederim daha 4 ay oncesine kadar pistonlu tufekten başka bir şey bilmeyen biri idim forumu ciddi anlamda her gun deteylı bir şekilde inceledim.sağolsun formdaki insanlar çok yardımcı oldular pazar gunu adanada hava mukemmeldi 10 lt scuba tupunu alıp doğru araziye ilk pcp im olduğu için hakan (hosomoklu) bey den yardım istedim sağolsun oda beni kırmadı geldi. ve atışlar başladı soda şişeleri 50 metre de inanılmaz patlıyor hakan 50 metrede pellet kutularını hedef yaptı ve inanın bana tek delik şeklinde grupmanlar oluşturdu tufekte 80 90 metreye kadar hiç düşüş yok tabi bsa 8x32z44 ile inanalmaz keyif aldım ... fazla resim çekme imkanım olmadı ama ayın 12 sinde grupmanları paylaşacağım...

kardeşim çok teşekkur ederim kargoyu teslim aldığımda kontrol ettim en ufacık bir problem goremedim ellerine sağllık hiçbir çizik yoktu ben tufeği 2. el aldım sky (osman) beyden ama hiçde 2. el gibi gorunmuyor yani sıfırdan farksız saolsun kendiside teslimat sonrası çok yardımcı oldu yardımcı olmayada devam ediyor pompa hediyeli almadığı için kendisi bende pompasız kullanacağım zaten forumda okuduğum kadarı ile hiçde pompa ile dolduracak bir tufek değil 200 barda 24 pellet atış yapılabiliyormuş en yakın zamanda scuba tupu ile dolum aparatı almam lazım tufeği 4 magazin kılıfla beraber 1200 tl aldım tabi birde bsa 8x32x44 durbunda aldım diğerleri için biraz beklemem lazım daha nasıl bir ara dolum aparatı ve tup kullanacağıma karar veremedim bilgilerinizi bekliyorum

çok sağolun arkadaşlar akıncı 37 de teşekkur ederim durbun ayağı için pcp de acemi biri olarak tum izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım tabi eksik kalan ekipmanları tamamladıktan sonra ;confused; ;confused;

sabah geldiğinde içinde 100 bar vardı deneme amaçlı kapalı bir odada sıktım arkadaşın sol kulağı hala çınlıyormuş ;lol; ;lol;

ski (osman bey) den aldığım evanix ar 6 ma bugun kavuştummmm bsa 8x32x44 durbunumu de aldım, şimdi sırada scuba tupu ve ara dolum aparatım kaldı ilk defa pcp sahibi oluyorum pistonludan sonra nasıl olur kullandıkça öğreneceğim... x;.z x;.z x;.z

ben de yakın zamanda bir pcp sahip olmak istiyorum fakat dolum işi beni endişelendiriyor bu konuda sizlere araçlarda kullanılan çakmak şarjlı kuçuk hava kompresorleri pcp dolumunda başarılı olabilir mi ?