dursun adlı kullanıcının mesajları

Benim tüfekte made in turkey yazmıyor ve tetik koyu gri renkte.Bu durumda 1.nesil tarifine uyuyor.Fakat littleboyfatman in resimindeki arpacık kısmı benimkinde metal ancak yuvarlak yani çember içinde.(Teknik terimleri bilmediğim için ancak bu kadar tarif edebildim).

Daha öncede 1.nesil webley patriot aldığımı ve kurma arızası sebebiyle değiştireceğimi yazmıştım.Şimdi yenisi geldi.Fakat ilkinde dikkat etmediğim bir şey gözüme çarptı.Namlunun gez kısmında.webley scott TR HT yazıyor.Satıcı Güney Av Malzemeleri_Mersin i aradığımda malzemelerin yurtdışından geldiğini hatsanın topladığını ve hatsanın kendi yerli üretiminin ise başka olduğunu söylüyor.Bu doğrumudur?burdaki tecrübeli arkadaşlar orjinal w patriotun tetik rengi gümüş olur demişlerdi.Benimkide koyu gri renkte.Şimdi acaba tüfeğim orjinalmı değilmi?lütfen acil cevab rica ediyorum.Herkese selamlar

Dün satın aldığım webley patriot 1.nesil tüfeğimle 2 atış yaptım.Bugün tekrar bir deneyeyim dedim fakat kurulmuyor.Arıza verdi ve çok canım sıkıldı.Satıcıyla görüştüm kargoyla gönderin değiştireyim diyor sağulsun fakat genede canım çok sıkıldı.İnşallah 2.sinde bir arıza vermez.