joey_jordison adlı kullanıcının mesajları

öğlen nuclexx arkadaşıma danıştım bu arızayı onun webleyde de aynısı olmuş gövde borusumu ne değişçekmiş çünkü pimli gövde de bollaşma olmuş açılmada bu yüzdenmiş sanırım!yapmadılar işte yada serdar abimin dediği gibi ellerinde yedek parçaları yok o yüzden bana yapabilceğimiz bişiy yok dedilersonra,bigün getir 1-2 gün bende kalsın bi hal çare bakmaya çalışırım dedi mühendis ama bu laf benide tatmin etmedi açıkçası

abi ben izmirde oturuyorum hatsan burda kendim götürüyorum tüfeği yapamadıkları malı onlara vericem bahtiyar bey e ulaşıp mallarını ücret istemeden geri iade ettiğimi sölücem

fakat selçuk abi adamın dediği şeyi yazdım forumun başında.bölece insanın hevesi kırılıyoben bu tüfeğe 350 tl verdim 94 palet attım daha ya.tüfeği yapıcakları yerde üstüne yapıcak bişiy yok diyolar ve çizik olmayan bi tüfeği çizik şekilde alıyorum buda cabası heralde

slm üstatlarım ben bu webley patriod tan soğumaya başladım hatsan servisine götürdüm 2 kere tüfeğin bakımını yaparken çizmişler ve kendi montaj yaptıkları tüfeğin pimli gövdeden ayrılan emniyet tertibatının çaresini bulamadılar yapıcak bişiy yok dediler!bi ara tekrar götürücem yine aynı cvpla karşılaşırsam tüfeği orda bırakıp hibe edicem.izmirde bu patriod u sökebilicek ve bakımını yapabilicek arkadaşımız varsa lütfen burdan bana ulaşsın tüfeğe bakım yaptırmak istiyorum.şu ayrılan kısım beni uyuz ediyo artık

bu arada yayını ve keçesini değiştirirsem güce bir faydası olurmu?çünkü aldığımda 1 yıl rafta beklemiş ve çok kötüydü ardındanda dizelleme oldu pas sökücükle o yüzden bu parçaları yenilersem daha iyi olurmu?ve ii bi gres yağı markası verirmisin onunla yağlatayım

slm abilerim üstadlarım,arkadaşlarım sizden bi konu hakkında yardım isticektim,1 ay önce 1.nesil webley patriod aldım sıfır tüfek kurulmamamya başladı akabinde hatsana götürdüm yaptılar.bir sorun yoktu yağmurlu havada atışa çıktım tüfeğe pas koruyucu sıktım (büyük bir hataydı) tüfek çıldırdı ve emniyet bölümüyle tüfeğe bağlı olan kısım pimli gövde açılmış biraz herneyse dün hatsana götürdüm tekrar söküp temizlediler kırmızı gres sürmüşler ve bir pilastik taktık arkasına dediler adamın dediğine göre o açılan yere yapıcak dişey yok bigün getir bende 1-2 gün kalsın bi hal çare düşünürüm dedi bende taktığın plastik gücünü düşürürmü dedim hayır dedi bu nekadar doğrudur?tüfeğin içini açmayı bilmiyorum bakımınıda kendim yapamıyorum bi form bölümünde 100 milyonluk masraf tüfeğinizi super yapar demişlerdi onu bulamadım,tüfeğin yayını keçesini sıfırlamayı düşünüyorum götürdüğümdede 1-2- bırakıcam o açık olan yeri kapatsınlar kötü gözüküyor boruyu değiştirmekten bahsetti bi ara bende yapın o zaman dedim o uzun iş dedi,tüfeği hatsana tekrar götürüşümde kaliteli bir gres alıcam onla yağlatıcam bana super bişiy önerirmisiniz?sizce nasıl yapmalıyım bana bir akıl verirseniz çok sevinirim tüfeğimi satmak istemiyorum çünkü çok seviyorum super bişiy olsun istiyorum (uzun ömürlü) şimdiden vericeğiniz cvplara teşekkür eder saygılar dilerim

abilerim 2 gün önce 1. nesil webley patriot 5.5 aldım fakat tüfek 1 yıl rafta kaldığından dolayı, iç mekanızması kirli ve yay kısmıda pasrengine bürünmüş çamur gibi olmuş yani,bu hobiye başlayalı 2 ay oldu daha önce hiç havalı tüfek sökmedim nasıl sökülüceği hakkında bana yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar ve şimdiden teşekkür ederim