joey_jordison adlı kullanıcının mesajları

sonunda silahım geldi üç kelimeyle özetleyim harika harika harika cidden hele ki 500 lük a.a peleti ve tüfek kılıfı super bunları yollucağada yazmıyodu hediye mükemmel silah zaten mayer silahı alır almaz elime dünyanın en şanslı adamı benim dedim kendi kendime bu silah bunu dedirtiyor ALLAH bu formdaki herkeze bu silahtan nasip etsin formdak, kardeşlerimede çok teşekkür ediyorum ilgilendiler ve doğru seçimi yapmamı sağladılar yaşasın agtagtagt

sonunda yeni pcp mi aldım ve kararımı Air Arms S510 Superlite Xtra SL-FAC Ambi Deluxe 5.5 mm den yana kullandım birkaç güne kadar elimde olur heralde

^^ peki ya Air Arms S510 Superlite Xtra SL FAC Ambi Traditional?diana 460 alıcaktım bir kere alayım tam olsun dedim bütçeyi genişlettim 3 arasında kaldım ^^

herkeze iyi akşamlar Air Arms S510 Xtra Carbine FAC Ambi Deluke 5.5 mm PCP -ile- Air Arms S510 Superlite Xtra SL-FAC Ambi Deluxe 5.5 mm arasında ne fark vardır?

peki hw 97 k yı 5,5 alsam 100 ve 150 metrede randıman alırmıyım tahribatta falan formmu araştırdım diana 460 magnumun kurma kolu kırılabiliyormuş

herkeze selam diana mod 4605.5 ile hw97k 4.5 arasında kararsız kaldım tüfeği dağlık alanda gezmek için kullanıcam yardımcı olursanız sevinirim

Herkeze slm uzun bir aradan sonra tekrar bu hobiyi yapmaya karar verdim ve cok cok uygun fiyata cometa felix buldum bu silahin kalite ve isabetliligi konusunda bilgisi olan varmi

Rica ederim sorun değil...
    Peki siz o derlin neden çıkartmak istiyorsunuz ki?arkasında kalan yeri temizlemek için mi?
    Muhtemelen o derlin tüpün diğer ucundan çıkıyor öyle olduğunu düşünüyorum.
    O parça atış anında tüpten gelen çınlama sesini engelliyor.Acaba o yokken ses nasıl geliyor merak ediyorum.Hatta benim tüfekte varmi yok mu bilmiyorum bazılarında çıkmamış.benim tüfekte ses pek ilginç gelmiyor bana.
    Nasıl peki diğer söküm işlemleri kolay mi?

evet kolay fakat ben sadece tüpü söküyorum tüpü dolum ucu tarafından sökemediğim için komple elle ters yöne çevirerek çıkartıyorum!derlin olduğu için tüpün yarısını temizleyemedim silinemeyen diğer taraf nemden nasibini almasın diye kaygılanıyorum sonuçta pompa kullanıyorum fakat fx royale400 de alayım en yakın zamanda sukubaya geçicem olmucak bu böyle

silahı zaten 2. söküşüm bu (mustafa abinin bilgisi dahilinde) bakımını (yani tüpün için falan siliyorum) ben kötü bir manada sölemedim sadece bu garanti meselesini biliyorum herkez gibi demek istedim istanbula silahı gönderemiyorum çünkü silahın kutusu veya çantası yok!kargo esnasındada bir sorun olursa zor duruma düşerim bu yüzden elimden geldiğince ben yapmak isterim silahın bakımını.

kusura bakma kardeş kasıtlı olarak kinayede bulunmadım

sl 410 uma aldığım 6-24-50 leapers marka dürbünümden destekli atışta çok memnunum fakat ayakta desteksiz atışlarda çok ağar kalıyor hareketli hedeflerde vs!dürbüne benzer birşey gördüm bir fotoda bushnell trophy yazıyordu üstünde burda satın alabileceğim herhangi bir yer varmıdır veya başka birşey önerebilirmisiniz?yatagundaki sabit zoom lu nikkolar stoklara girse en küçük çapındakini alıcaktım fakat yok