LAMRETOEJ adlı kullanıcının mesajları

Listede 3 tane KY var hangisini üstüme alınsam acaba... :)

Hahahah Levent Ankara da gökhan bir üstümdeydi izmir de yerleri degiştirdik şimdi sırada sen varsın istanbul da ayağını denk al şu an tek rakibimsin hahahahahaah

Tabiki en yüksek puanlı olan KY bize ait oluyor Sn Kamuran Yücel en azından evde öyle olmalı değil mi?

Katılımıyla onur veren ve emeği geçen tüm arkadaşlara saygılarımı ve teşekkürü borç bilirim.

Saygılarımla..

LAMRETOEJ

Videoların çekilmesine emek veren adaşım İkarus Koray'a ve TT.Com'dan AlperKA'ya teşekkürü borç bilirim.

Gerçekten çok güzel çıkmışlar fakat M4'te iki kere test ettiğimiz 8 fişek zamana karşı atış videolarını bulamadım.

Tahim ederim ki, bir daha Filintilardan Koray 89mm süper magnum fişeği ateşlemeyecek.

Saygılarımla...

LAMRETOEJ

Bu güzel organizasyonu tertip eden EFELER'e teşekkürü borç bilirim...

Çok güzel bir gün geçirdim, çok arayı açmadan yeni bir organizasyonda buluşmak üzere...

http://imageshack.us/photo/my-…41/img2013032400124q.jpg/

NOT: Tarafıma, ÇATÜS hakında yapılacak yorumlar ve görseller asılsızdır. Fotomontaj değildir kendi özgür iradem ile test ettim. Safirle sadece gönülbağım vardır. Ana silahım M4'tür. Omuz ağrısı fena değil bir dahaki buluşmaya tek kurşunları hazırlıyorum. 3X veya 5X bir Sight Mark Tactiacal benim açımdan farz olduğuna bu gün karar verdim.

LAMRETOEJ