Ercie adlı kullanıcının mesajları

peki özürdilerim yanlış anladıysam yararlı olucaksam hafta sonu mesafe atışları yapıp eklerim bu arada söylemek isterim abicim askerde kns cıydım 200m 400m ve 800 metre atış birinciliklerim var ilker başbuğ ve ışık koşaner imzalı tabura filama kazandırmıştım atişlarda

buda örnek bi video

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Standart at44 ile bu yaptiklariniz mucize otesi.
    3 tane ayni model at44.um oldu.

Tufeginizin videolarini cekerseniz super olur.

Hiz olcumunu telefonla yaptiniz sanirim.

adınız veya sanınız nedir bilmiyorum saygısız davranmanıza gerek yok kafa avcısı tüfek yada pcp kullanmayı ayar yapmayı hedefi vurmayı hedef almayı bilmiyorsanız yapabilicegim birşey yok 3 tane değil 10 tane olsa ne yazar ki kullanmayı bilmedikten sonra ben kullandığım ekipmanımı yaptığım ayarlarımı aldığım sonuçları gayet iyi biliyorum ben bu forum un insanlara yardımcı olmak bilgilerin paylaşıma açık oldugu için yaşadigim ve aldığım tecrübeyi aldım paylaştım isteyen uygular saygılar

merhabalar öncelikle at44 s10 5.5mm kullanıcısıyım orjinal ayarında 763 fsp olarak ölçüm yaptık bu halde iken 80 atiş yapabiliyordum ama hedef tahribatı çok azdı biraz araştırma yaparak güç ayarı yapmaya karar verdim güç ayarı yaparkan yaptıgımız ölçümlerde her bir turda otalama 50 fps arttıgını tespıt ettik ben suanda 8 tur açık olarak kullanıyorum ve namlu çıkış hızı 1163 fps ve 40 net atış yapabiliyorum hedef tahribatı ise akıllara zarar diyebilirim iki adet mdf yi birleştirip atış yaptıgımızda önde küçük bir delik çıkışında ise 4cm çapında hasar meydana geliyor bu arada silahta tepme meydana gelmekte modifiye olarakta moderatör aldım ses olarak sesi kesiyor ancak pellet hedefte sapmalar meydana geliyor bu çok sinir bozucu bir durumdu benim için pelletin hedeften sapmaması gerekiyordu biraz araştırma yaptım ve hatsan air stipper aldım cidden tavsiye ederim hedef sapma oranı %5 grup man atışlarımızda 35 70 90 metrede atışları aynı delikten geçire biliyorum uzun mesafe olarak 150 metrede grupmanlar yaptım 1 TL çapında pellet olarakta gamo serisini öneririm gamo hunter, gamo expender, PBA Bullet, PBA raptor kullandıklarım bunlar diger pellet çeşitlerini denedim ama bunlarda karar kıldım pba bullet ve raptor ile 35 metrede 4 mm demir sacı delip geçiyor umarım faydalı olabilmişimdir saygılar

RAMAZAN GÖÇERİ

merhabalar öncelikle at44 s10 5.5mm kullanıcısıyım orjinal ayarında 763 fsp olarak ölçüm yaptık bu halde iken 80 atiş yapabiliyordum ama hedef tahribatı çok azdı biraz araştırma yaparak güç ayarı yapmaya karar verdim güç ayarı yaparkan yaptıgımız ölçümlerde her bir turda otalama 50 fps arttıgını tespıt ettik ben suanda 8 tur açık olarak kullanıyorum ve namlu çıkış hızı 1163 fps ve 40 net atış yapabiliyorum hedef tahribatı ise akıllara zarar diyebilirim iki adet mdf yi birleştirip atış yaptıgımızda önde küçük bir delik çıkışında ise 4cm çapında hasar meydana geliyor bu arada silahta tepme meydana gelmekte modifiye olarakta moderatör aldım ses olarak sesi kesiyor ancak pellet hedefte sapmalar meydana geliyor bu çok sinir bozucu bir durumdu benim için pelletin hedeften sapmaması gerekiyordu biraz araştırma yaptım ve hatsan air stipper aldım cidden tavsiye ederim hedef sapma oranı %5 grup man atışlarımızda 35 70 90 metrede atışları aynı delikten geçire biliyorum uzun mesafe olarak 150 metrede grupmanlar yaptım 1 TL çapında pellet olarakta gamo serisini öneririm gamo hunter, gamo expender, PBA Bullet, PBA raptor kullandıklarım bunlar diger pellet çeşitlerini denedim ama bunlarda karar kıldım pba bullet ve raptor ile 35 metrede 4 mm demir sacı delip geçiyor umarım faydalı olabilmişimdir saygılar

RAMAZAN GÖÇERİ