barut_selim adlı kullanıcının mesajları

3000 gibi bir bütçe ile özel yapim bir çifte yada poze yaptira bilirsek bende hemen evraklari hazirlamaya baslayim
    Gönlümde ejektörlü sellektörlü bi cifte yatiyor
    Eski sistemlere inat 61 cm kaval namlu 14 15 cm lik uzatmalarla güzel bi tufek yaptira bilirim

hocam- ben sarsılmaz cobra kullanıcısıyım serilik olarak ne kadar çalışırsan o kadar iyi olursun bir pet şişeyi havada iki kez vurmak pompalıyla çok zor değil. 800-900 fiyat aralığı belirtmişsiniz çıtayı birazcık daha yukarı kaldırıp
    çift sistem ile sıkıntısız çalışan yani hem pompalı hemde otomatik olan bi tüfek öneririm ben size çift sistem ile gayet güzel çalışan tüfekler var piyasada bu sistemi ilk çıkaran benelli oldu arkasından bizim türk firmalarda benzerlerini ürettiler

benelli m3 super 90 pompalı-otomatik av tüfeği
    Arthemis A 1012 T kinetik yarı otomatik / pompalı
    bir kaç üzümlü yapımınıda gördüm pek beğenmedim sahsen
    a1012 güzel ve ugun fiyatlı bir tüfek tavsiye ederim

inceleme linki
    http://www.tabancatufek.com/forum2/showthread.php?tid=10988

ben dampasız kullanıyorum Browning 3-9x40 dürbün var
    2-3 ay oldu ilk aldığımda dürbün bağlatısı yaparken artı kılı kopardım
    bu şekilde bile hala çok iyi atıslar yapa biliyorum
    yalnız benim tüfeğin gücü biraz düşük gibi hissediyorum forumda bir kaç kişinin de aynı model tüfeklerinde sıkıntı olmuş diye duydum.

b

Malesef Metehan, durum böyle.
    Yerli üreticilerimiz bir tetik emniyeti bile koymaktan acizler. Amerikan polisi deyince; şu anda yivsiz envanterlerinde mossberg 500A1 kod adlı pompalı tüfeği kullanıyorlar, önceden bu ürün envanterlerindeyse muhakkak bu emniyeti üreticiden istemişlerdir diye düşündüm, o yüzden merak edip sordum.

Ben bu tetik emniyeti yüzünden yerli pompalı tüfeklerden soğudum,kullanmıyorum. Hatsan fabrika ziyaretimde durumu Bahtiyar bey'e kısaca izah etmek istedim, ayak üstü bir sohbet oldu bizim tüfeklerimiz güvenlidir diye geçiştirince :) daha fazla üstelemedim bende.

Sarsılmazın yeni serilerini bilmem ama benimki eskiseri cobra modeli pompalı
    tamda dediğiniz gibi dolduruş esnasında iğne düşmüyor bilginiz olsun ustalar.. :):):)