fiserman adlı kullanıcının mesajları

http://www.bisikletcim.com/KMDefault.aspx?ctrid=5546 verdiğim sitede özellikler çok bahsedilmemiş ama bianchi gibi kaltel imarkalar var.bu model de çok hoşuma gitti http://www.ikiteker.com.tr/default.asp?git=9&urun=62135

bir de elektrikli biskletlerle ilgili site var genel www.elektriklibisiklet.gen.tr/
    amacım forumda bu olayı tartışmak lektrikli bisklet laınır mı hangi modeli tercih etmek gerkir gibi konularda bilgi alışverişinde bulunmaktır

serpmelerin geniş açılanalrını atmak için biraz güçlü kuvvetli olmak gerekiyormuş galiba. yani herkes atabilir m ivideodaki gibi büyük bir serpmeyi merak ettim?

sazan güzel balık tatlı su balığı olarak kurbağaları yemeside güzel. çünkü gölet tam bir kurbağa cenneti kurbağalar bitse bile başka yerden yine gelir.Bir de yılan balığı koysam olur mu sazan yanına tam rakılık hesabı:)

Yakın çevreden bulacağın balık daha iyi uyum sağlayacaktır.Ancak türlerin birbirleri ile uyumu önemli olduğundan ,birbirlerini ve yumurtalarını yemeyen türler olursa iyi olur.
    Hayırlısı, sonuçları yayınlarsın artık ^^

evet göleti biraz büyütme ihitimalimiz de var bir de balıklar yavrulayınca foto da koyucam inş:)

herkese yorumlarından dolayı tşkler yılan balığı ve tatlı su kefali olsa veya sazan uyum sağlar mı acaba.Bu çevrede en çok bu balıklardan var.Alabalık düşünürdüm ama soğuk suda yaşar diye biliyorum.

15 m2 derinlği 1.5-2m olan bir göletimiz var kışın sudan buhar çıkıyor yani havaya göre biraz sıcak ama kaplıca gibi değil ılık sadece.suda doğal olarak yengeç kurbağa su yılanı su kaplumbağası etrafındaki zakkumlarda böcekler yaşıyor ben küçük bir ekosistem kurmak istiyorum hem doğal bir ortam olsun hem bazen birkaç balık tutatyım hesabı.mümkünse bir kaç çeşit balık düşünüyorum.balık ve balıkların yiyebileceği doğal yem önerilerinizi bekliyorum.

s410un 150 fpelere kadar modlandığını biliyorum 80 fpe ye modlandığında kaç stabilatış yapar?
    güç ayrı düğmesiyle atış sayısı ne kadar artırılabilir 40 fpe olarak atış ypılabilir mi
    modlandığında tetik sertleşiyor mu?
    yorumlara tşkler şimdiden

konuyu hatalı yazmışım düzenle seçeneği de yok tekrar yazıyorum

air ranger sumatra arasında ağırlık farkı ne kadardır bilen var mı?
    bir de air ranger 300 veya 500 bar basacak pompa var mı sonuçta 550 barda test ediliyormuş. 500 bar basılsa 150 fpe rahat görüür heralde
    diğer sorumda 90 fpe olarak kaç atış yapar pompayla basılabilecek maksimumbasınçta?(air ranger)

air ranger sumatra arasında ağırlık farkı ne kadardır bilen var mı?
    bir de air ranger 300 veya 500 bar basacak pompa var mı sonuçta 550 barda test ediliyormuş. 500 bar basılsa 150 fpe rahat görüür heralde
    diğer sorumda 90 fpe olarak kaç atış yapar kaç pompayla basılabilecek maksimumbasınçta?(air ranger)

Çağan bey,

Bu silahta diğer pcp ler gibi modlanabilir, standart hali ile bile şu anda dünyanın seri üretilen en güçlü pcp silahı, benim 30fpe lik S410 silahım modlama sonrası 113fpe enerji üretirken, Sumatra 500 de modlama sonrası en az %50 - 70 civarı gücü artırılabilir,
    S410 113 fpe gücünde kaç atis yapıyor acaba
    Daystate airranger .22 standart hali ile 30grains pelet ve 250 bar hava basıncı ile 53 fpe enerji üretirken, Sumatra 500 .22 standart hali ile 30grains pelet ve 250 bar hava basıncı ile 70fpe enerji üretmektedir.

Sumatra 70 fpe olarak kaç atis yapar?bır de 250 m uzaklikta hızı ka. Fps olur daystatenın 350 m uzaklaştı hızı 200 olduğuna göre aşağı kalmaz herhalde cevaplar ıçın şimdiden tskler

mustafa bey bilgiler için çok tşkler inş getirtiğinizde yatagundan sipariş edicem bu tüfeğe uygun mümükünse sumatra marka bipod susturucu pompa gibi ekipmanların fiyatını vermeniz mümükün müdür.bir de sumatra nın potansiyeline yeterli bir dürbün mildotlu parlakslı ışıklı
    . mesafe ölçen bir alete de ihtiyacım var
    tşkler

aslında daystate düşünüyordum fakat sumatraya da çok ısındım kurma sisitemi özellikle kovboy gibi hisseder insan bununla atış yaparken acaba modifiye ile kaç fps ya da fpe olur modifiye sonrası tetik çok sertleşir mi ve stabil kaç atış yapar
    amatör biri modifiye yapabilir mi set uskur vidası kadar kolay mı
    zor sorular sordum sanırım umarım cevaplayabilen olur çok sevinirim
    yorumlara şimdiden tşkler

AirRanger derim.Condor'u ben de görmedim ama AirRanger ile atış yaptım.Kullandığım havalı tüfeklerin hepsinden farklı.Akışkanlarda Doktorası olan bir arkadaşımın yaptığı hesaplarda , 70 FAC için min. 28 grain öneriyordu.Yalnız unutma ki bu tüfeğe ve bu güce sahip olmak , büyük sorumluluk gerektirir.Peletin düşeceği noktayı mutlaka göz önünde bulundurmalısın , hatırladığım kadarı ile , aynı arkadaşın yaptığı hesaba göre V250 m'de , çoğu tüfeğin V0m deki hızından yüksek hızı ve enerjisi var.

normal bir hafalının 380 çıkış hızı gibi daystatenin 250 m ilerdeki hızı buysa innaılmaz bişey bu bilgi silahı almmadaki büyük neden olabilir