avci111 adlı kullanıcının mesajları

açtığın konu için teşekkür ederim.

yalnız birşey söylemek istiyorum 3 havalı tüfek ve 4 havalı tabancam var.
    7-8 yıldır kullanıyorum. ama bir kez olsun bile grupman yapmadım =)

bir yere şişe dizer atarım. bir tahta parçasına hedef alırım. uzaktaki tenekeyi vurmaya çalışırım.
    çok aşırı zararlı bana zararı dokunacak zararlı haşereleri vururum... ama hiç bir kuşa kedi köpeğe hedef almadım.
    10 metreden 1 cm eninde 15-20 cm boyundaki eve giren zararlı yaratıkları vuruyorum.

bu grupmanın amacının ne olduğunu anlamış değilim =)

zoraki havalı tabancanın isabeti güzel olduğunu biliyorum. kullanım açısındanda ortopedik.
    ama hiçbirşeye benzemiyor arkadaşlar :(
    2 yıl öncesine kadar 275'e falan vardı ama şuanda 475 - 500 tl. :(
    estetik yok. ne havalı tüfeğe benziyor ne tabancaya :(
    bir iki aparat daha alsan gelecek 600-700 liraya :( buda 1 aylık asgari ücretin yarısı demek.
    600-700 lira verdiğin şeye üstten 3-4 sefer pompa yap ve hedefe kilitlen :( 250 liralık tek kırma av tüfekleri dururken :(

fiyat performans ürünü değil. görüntüsü iyi değil...

konuyu açan arkadaş, konunu kirlettim ama seninle alakası yok...
    açtığın konu ve atışların için tebrik ederim. iyi günler...

maddi durumum çok iyi değil ama bu tüfeklere 5000 lira olsa bile verebilirdim =)
    ama evanix + air arms pcpler çok güzel.
    eğer ben ölene kadar sıkıntı çıkartmayacak olsa 5000 lira olsa bile alırdım =)
    sıkıntı derken garantiye gitmesin, conta yay küçük şeyleri ölene kadar bulup ve evde 1-2 dakikada değiştireyim bu yeterli =)

böyle bir ankete katılmıyorum.
    ispanyol yapımı ülkemizde 500 liraya satılan çok yumuşak yay sesi çıkartmayan parçaları bozulamayan ucuz güzel görünümlü + kaliteli NORİCA TRIBAL yok.

(10 metreden küçük zararlı kertenkeleleri bu zor gören gözümle vurduğum tüfek.)
    yada yerli ama ucuz giriş seviyesi kral magnum 5.5 mm
    Norica Tribal